Filim Adamı


Konu: İşkence Pzt, 11 Ağu 2014, 13:16 (3 yıl önce başlatıldı)

İşkence ile ilgili filmleri paylaşabilir ve eklenmiş filmlere artı veya eksi puanlar verebilirsin.
Böylece en ilgili filmi ilk sıralara taşıyabilirsin.
Bir sonraki konuyu sen belirle | Tüm konular

ipucu: türkçe adı, orijinal adı, beynelmilel adı, filimadami.com film id'si
veya imdb.com id'si ile arama yapabilirsin.

"İşkence" konusu ile ilgili tartışma platformu..

dikkat yorumlar spoiler içeriyor olabilir.
yeni gelen yorumları takip edebilmek için "haberdar ol"a tıklayınız.

myildirim
myildirim: Les 7 jours du talion çok iyi bir işkence filmidir ve izleyen işkencecinin yanındadır.
3 yıl önce

babelfish
babelfish: An American Crime: tüm mahalle sakinlerinin ya katıldığı, ya da bilip de sessiz kaldığı, günlerce süren işkence.. gerçek bir hikaye olması da apayrı feci bir ayrıntı. Filmin buraya eklenmemiş olmasına şaşırdım bunca zaman.
3 yıl önce

legendary
legendary: Şeytanı gördüm flimini eklemek istedim ama ekliyemedim heralde işkence filimi denince aklıma hep bu film gelir
3 yıl önce

chewing
chewing: Oldboy bu puanı hakeder mi haketmez mi bilemiycem onu ekleyen arkadaşa ve + verenlere sormak lazım. Ama bu konuda oldboyla-rezervuar kopeklerini kıyaslamam bile her ne kadar konusu intikam da olsa.Hoş rezervuar kopeklerinin konusu da şüphe ve güvensizlik.
3 yıl önce

tomanas
tomanas: O açıdan baktığımızda chewing oldboy kesinlikle bu puanı haketmiyor çünkü filmin konusu işkence değil intikam. Bekliyoruz eksileri oldboy için.
3 yıl önce

lajvard
lajvard: işkence mağduru, işkencecisi ve işkence suçlarını araştırma komisyonu başkanı arasındaki diyaloglardan oluşan film -1 oyda şu anda.
3 yıl önce

chewing
chewing: Daha çok ilgili olması gereken konu, sahne değil anlatabildim mi?
3 yıl önce

tomanas
tomanas: http://youtu.be/TqRHjYl955s
Filmde şöyle unutulmaz bir sahne varken kategoriye girmez demek ve filmi eksilemek haksızlık evet belki en ilgilisi değil ama kesinlikle işkence sahnesi çok hatrı sayılır.
3 yıl önce

strangelove
strangelove: oldboy'un nasıl çoğunluğu işkence sahnelerinden oluşuyor peki, onu açıklar mısın?
3 yıl önce

chewing
chewing: Ben hala rezervuar köpekleri filminin küçük bir işkence sahnesi içersede bu kategoriye girebileceğini sanmıyorum.Aksi takdirde bu konuya yazılabilecek yüzlerce film çıkar ortaya. Diğer eklenen filmlere bakarsanız çoğunlu işkence sahneleri olan filmlerdir.
3 yıl önce

tomanas
tomanas: strangelove çok haklısın rezervuar köpekleri filmi için düşüncene de katılıyorum. filmin büyük çoğunluğunda olan bir kısımdı. f tipi filmi eksileyen var mesela:) sitenin trolleri coşmuş yine. hangi film olayını da karıştırdılar artık. konu önerdiğime pişman oluyorum.
3 yıl önce

strangelove
strangelove: rezervuar köpeklerini ben ekledim. polise işkence sahnesi vardı filmde epey büyük rol oynayan. oy verenlerin çoğu ya düşünmeden eksi veriyorlar ya da trollük yapıyorlar.
3 yıl önce

chewing
chewing: Akıl defteri ve rezervuar köpeklerini bu konuya ekleyen arkadaşı ayrıca tebrik ediyorum, filmi izlerken büyük bir işkence çekmiş olmalı :D
3 yıl önce