Filim Adamı


Konu: Halüsinasyon Çrş, 1 Haz 2011, 00:00 (6 yıl önce başlatıldı)

Halüsinasyon ile ilgili filmleri paylaşabilir ve eklenmiş filmlere artı veya eksi puanlar verebilirsin.
Böylece en ilgili filmi ilk sıralara taşıyabilirsin.
Bir sonraki konuyu sen belirle | Tüm konular

ipucu: türkçe adı, orijinal adı, beynelmilel adı, filimadami.com film id'si
veya imdb.com id'si ile arama yapabilirsin.

"halüsinasyon" konusu ile ilgili tartışma platformu..

dikkat yorumlar spoiler içeriyor olabilir.
yeni gelen yorumları takip edebilmek için "haberdar ol"a tıklayınız.

calypso
calypso: ''geri bildirim'' kısmı Sırt çantam bölümünde theomai.
6 yıl önce

theaomai
theaomai: geri bildirim denilen kısım burası ise yeni konu için gözetim(surveilliance)diyorum
6 yıl önce

babelfish
babelfish: allah iyiliğinizi versin, halüsinasyon pek doğru bir seçim olmamış hakikaten =/ ama iyi ki ben olay düzeltildikten sonra bakmışım hehe.

bir sonraki konu da "filmdeki herkes meğersem ölüymüş" şeklinde bir şey olmazsa, eski halinde daha iyi olur sistem. yani herkes her şeyi görebilecek şekilde. çünkü bu şekilde çok manasız.
6 yıl önce

bestreaction
bestreaction: - yazım hatası düzeltildi.

- izlemediğiniz filmleri de gösteren bir link daha ekledik.

- bir sonraki konu ile ilgili önerileri geri bildirimden gönderebilirsiniz.
6 yıl önce

grimsi
grimsi: bkz. halüsinasyon
6 yıl önce

black
black: Bu başlıklar inceleme konusu gibi ve bence arşiv niteliğinde olabilecek faydalı bir aktivite :) Dolayısıyla sadece izlediğimiz filmleri görmek çok mantıklı gelmedi bana, şahsen ben hepsini görmek isterim. Imdb'de de film sayfalarında "plot keywords" kısmında bu ipuçlarını görmek mümkün. Bu kısım zaten ayrı, başlığa göre bakmamayı seçebiliriz bence...

Dip not: Doğrusu halüsinasyon olucek ;)
6 yıl önce

BoBaBi
BoBaBi: Sadece izlediğimiz filmleri göreceksek bu aktivitenin ne faydası var, ben bu aktivitenin filmleri belli konular altında sunarak konuya meraklılara rehber oluşturmak amacıyla konulduğunu sanıyordum yanılıyor muyum? Bence konunun değiştirilip spoiler içermeyen bi' konunun koyulması lazım. Winternight'ın da dediği gibi arkadaşlık, yalnızlık ya da kıyamet, distopik vs. tarzı bi konu daha iyi olur bence.
6 yıl önce

jason-freddy
jason freddy: spoiler ne yyahu namı nı çok duydum da ne halt olduğunu bilmiyorum
6 yıl önce

venezue
venezue: öncelikle yazılanları dikkate alıp yaptığın düzenleme için teşekkürler :)

eğer ki yazdığım yorumdan dolayı söylüyorsan bunu, söylemek isterim ki verdiğim örneği spoiler ibaresiyle belirtmeye gerek duymadım. zira bu örneğin yukarıdaki filmlerle hiçbir alakası bulunmamaktadır. sadece uçuk bir örnek vermek amacıyla yazılmış bir mübalağa olarak düşünün :)

@aforozzedeler aslında ölmüyor, ölü taklidi yapıyor. daha sonra intikamını çok feci alacak..
6 yıl önce

jason-freddy
jason freddy: bu filmlerin hepsini izledim v ehepsi de beğen diğim filmlerdendir benim için bir eorun yok ama izlemeyenler için çok çok kötü bir seçim bu halusinasyon şunu da söylemeden edemeyeceğim bunlardan bir tanesi halusinasyanla alakası yok hangisi olduğunu söylemeyeceğim
6 yıl önce

bestreaction
bestreaction: evet, spoiler konusunu gözden kaçırdık. şimdi yaptığımız düzenleme ile yukarıda yer alan filmlerden sadece izlediklerinizi görebiliyorsunuz. henüz izledim olarak işaretlemediğiniz filmler ise size gözükmüyor. yani yukarıdaki liste her kullanıcı için değişiyor.

aşağıda yer alan yorumlarda ise spoiler bulunabilir. yorum yazarken spoiler kullanıyorsaniz bunu belirtmenizi rica ediyoruz.
6 yıl önce

aforozzedeler
aforozzedeler: @venezue hahah sonunda adam ölüyor!
6 yıl önce

venezue
venezue: spoiler ki hem de ne fena.. arkadaş, yukarıdaki listede adı geçen filmleri izlememiş olsam bu saatten sonra da izlemezdim heralde. winternight'a katılıyorum. halisünasyon konusunu işlemek çok yanlış bir seçim olmuş bence de. oldu olacak "finalinde iyi adamın aslında katil olduğu anlaşılan filmler" konusunu inceleseydik..
6 yıl önce

Antimatter
Antimatter: konusunu bilmeden izliyorum çoğu filmi. şaşırtmaç severler için iyi olmadı. uzuyorum ben :)
6 yıl önce

aforozzedeler
aforozzedeler: black swan'ı yazmaya elim varmadı. ups!
6 yıl önce

Winternight
Winternight: Spoiler var malesef baya. Daha önceki "kıskançlık" gibi insani duyguları işlesek daha iyi olur bence. "Arkadaşlık, yalnızlık, intikam vs... " gibi. Hatta intikam bile spoiler içeriyor gibi, bilemedim :)

6 yıl önce

Antimatter
Antimatter: spoiler var
6 yıl önce

theaomai
theaomai: moderetör arkadaşlar bir ricam var önceki konuları da (geçen konu kıskançlık gibi)bu bölümde saklamaya devam etmek mümkün olur mu bir filmi özellikle bir bağlam çerçevesinde tartışması gereken kişilere çok yararlı olabilir bu arşiv
6 yıl önce

top film #1

Fight Club (1999) (Dövüş Kulübü)

Trailer (ekleyen: john doe)Önceden işlediğimiz konular:

mimari cadı / cadılık motivasyon yarışma sanat aldatma / aldatılma sapkınlık fakirlik / yoksulluk paranormal bisiklet sembolizm toplama kampı çikolata islam bunalım / depresyon delilik / delirme şarap adam kaçırma gazetecilik koleksiyonculuk