Filim Adamı


Konu: Seri Katil Çrş, 1 Haz 2011, 00:00 (6 yıl önce başlatıldı)

Seri Katil ile ilgili filmleri paylaşabilir ve eklenmiş filmlere artı veya eksi puanlar verebilirsin.
Böylece en ilgili filmi ilk sıralara taşıyabilirsin.
Bir sonraki konuyu sen belirle | Tüm konular

ipucu: türkçe adı, orijinal adı, beynelmilel adı, filimadami.com film id'si
veya imdb.com id'si ile arama yapabilirsin.

"seri katil" konusu ile ilgili tartışma platformu..

dikkat yorumlar spoiler içeriyor olabilir.
yeni gelen yorumları takip edebilmek için "haberdar ol"a tıklayınız.

hcagri
hcagri: evet top 25 mantıklı görünüyor. isteyen daha fazlasını iste gibi bi butona basıp gerisini görür ama ilk açılışta sadece x tane geleceği için -ki o da sorun olursa çok tercih etmesem de sadece günlük olarak update edilmesi ve statik olarak tutulması gibi yollara gidilebilir sanki- çok yavaşlama olmasak gerek.
6 yıl önce

bestreaction
bestreaction: bununla ilgili bir şeyler düşüneceğiz. teşekkürler melkor.
6 yıl önce

Melkor
Melkor: Hep aynı filmler sorunsalı da şöyle çözülür : Top 25 olur dediğim gibi bir de alt tabaka olur oyu artanlar top 25 e girer.
6 yıl önce

Melkor
Melkor: Böyle olunca çok uzayabilir.Binlerce film vardır ilgili.Fazla eksisi olanlar bir daha eklenmesin - ban yemiş gibi-.Şöyle de olabilir : örn. 5x e gelenler kalsın.Çünkü baktığımızda 1x lik filmler de alakasız olabiliyor.
6 yıl önce

bestreaction
bestreaction: aa buraya bir de "haberdar ol" butonu lazım değil mi? ah ah. yaşlandım. ampulu değiştirecek halim kalmadı.
6 yıl önce

bestreaction
bestreaction: alkışlarla yaşıyorum.

film sayısının fazla olmasının tek dezavantajı sayfanın zaten gittikçe yavaşlayan sitemizde daha da yavaş açılmasını sağlamasıdır sanırsam. (sarhoştum hakim bey)

bununla ilgili bir düzeltme daha yapmaya çalışacağız. en azından önce yorumlar daha sonra filmler gelecek şekilde sayfanın açılışını hızlandırmaya yönelik bir çalışma.

özetle püskevitimiz de olacak.
6 yıl önce

mutlu-sokak-kedisi
mutlu sokak kedisi: evet film sayısında sınır olursa hep bilindik filmler olur masada buda 'keşif' yapmayı engeller bence.
çok eksi yiyen filmler için belki silindikten sonra bida eklenememe gibi bir özellik eklenebilir-abartıyo olabilirim :D bizde böle coşuyoruz ama bilki sen karşılık vermeye yetişebildiğindendir sayın bestreaction :D
6 yıl önce

Galadriel
Galadriel: ama çeşitlilik olmaz o zaman.limit olursa sınırlı bi paylaşım olur.belli bi yerden sonra herkes aynı filmleri oylamak zorunda kalır.farklı ve az bilinen film görme şansımız olmaz o zamanda.
bide eksili filmlerin kalkmaması daha iyi bence.bestreaction bunun açıklamasını yapmış zaten,kaldırılırlarsa tekrar eklenebilirler.bu hali daha mantıklı geldi bana.
bunlar benim şahsi fikirlerim tabiki,kimse katılmak durumunda değil :)
6 yıl önce

Melkor
Melkor: Ayrıca çok çok fazla film gösteriliyor.En fazla 25 tane olmalı top 25 gibi.Seri katil konusunu binlerce film işlemiştir , uzar gider yani.Hem limit koyulmalı hem de eksisi fazla olanlar kalkmalı zannımca.
6 yıl önce

cbi82
cbi82: gelecek konu ihanet olsun
6 yıl önce

pentan
pentan: @thekaramamba kill bill'i ben de çok severim ama black mamba asla bir seri katil değildir.
6 yıl önce

bestreaction
bestreaction: tekrar eklenmemesi için çıkmaması daha iyi gibi gözüküyor.
6 yıl önce

toshiro
toshiro: filmlerin eksilenme kotası olsa iyi olur gibi, belli bir eksiyi geçen filmler otomatik olarak listeden çıksa mesela..
6 yıl önce

thekaramamba
thekaramamba: bune ya vurun kahpeye gibi olmuş kill bill i nede çok severdim halbüki :( eksiler içinde görünce ürperdim resmen.
6 yıl önce

Galadriel
Galadriel: kill bill rekora koşuyor :)
6 yıl önce

bestreaction
bestreaction: olmuştur o. şu an 6x gücünde.
6 yıl önce

ediylenbudu
ediylenbudu: Beyza'nın Kadınları, eklemek istedim ama olmadı sanırım.
6 yıl önce

bestreaction
bestreaction: istek üzerine eski link, "izlemediklerimi de göster" olarak değiştirilmiştir. böylece tüm filmleri aynı anda görüntüleyebilirsiniz.

konularda daha uzun süre aktif olarak duracaklardır.

ve konular ile ilgili bir açıklamanın şart olduğunu görmüş bulunmaktayız. 80'lerde de aynı faciaya tanıklık ettik zaten.
6 yıl önce

toshiro
toshiro: leon'da bir seri katil var da ben mi göremedim, leon kiralık katil değil mi yav.. güç 7x bir de :)
6 yıl önce

Galadriel
Galadriel: eksiyi basan arkadaştan bi açıklama bekliyorum :)
6 yıl önce

maritza
maritza: Prozac'ın yayınladığı konu açıklamasını sistem her konu için yapmalı sanırım. Karmaşık ya da dilimize aşina olmayan konuları anlıyorum da; seri katil konusunda Kİll Bil ve Boni ve Clyde gibi filmler ne alaka nasıl bir yorumlama aklım almıyor :S
6 yıl önce

Galadriel
Galadriel: the watcher'ı ben eklemiştim.keanu reeves o filmde bi seri katili oynuyodu.vasat bi film ama ana konusu seri katil zaten.neden eksi verilmiş anlamadım doğrusu.
6 yıl önce

Melkor
Melkor: Ayrıca biz ne diye eksi veriyoruz ? Bir noktadan sonra fazla eksisi olanlar mesela -9x li filmler kalksın.Yani burada alakalı filmleri buluyoruz değil mi?
6 yıl önce

toshiro
toshiro: ben de merak içersindeyim..
6 yıl önce

pentan
pentan: kill bill'i oraya yazan kişi filmden ne anladı gerçekten merak ediyorum
6 yıl önce

Galadriel
Galadriel: bencede 2 günde bir değişebilir konu mesela.hem daha çok katılım ve konuyla alakalı tartışma,paylaşım olur.
6 yıl önce

thekaramamba
thekaramamba: bestriyakşın; Duy sesimizi ! Şimdi bu konuları günlük olarak değiştirmek benim o günkü konuya olan ilgimde acayip dağılmaya sebebiyet veriyor. Tam tartışmaya girişiyorum. Gündüz, kullanıcılara güzel laflar hazırlıyorum gece online olup cevap vereyim diye e giriyorum bir bakıyorum konu değişmiş, tüm hevesim kaçıyor, ayrıca her konu değiştiğinde konu birincisi film gündeme getirilse bir şekilde çünkülüm yılda 365 gün olsa her gün yeni bir konu olsa iki yıl sonra tam tamına 730 konu gündeme gelecek demektir.( böl 365'e "2" filimadamının 2.yaşı kutlu olsun) sağ tarafta fena bir birikme yapacaktır. Ben konuyu bulup filmlere bakana kadar piheyy de piheyy, neyse isteklerim çok saçma oldu. Sen bir yolunu bulup buluşturursun. Saygılar efemm.
6 yıl önce

Melkor
Melkor: "izlediklerim" ve "izlemediklerim" i aynı anda görebilsek daha iyi olmaz mı ?
6 yıl önce