Filim Adamı


Birth Of A Beauty film afişi

siyahtuval bu filmle birlikte sitemize 24 film eklemiştir.

Filmin eklenme zamanı: Pzt, 29 Ağu 2016, 23:24 (yaklaşık bir yıl önce)

Birth Of A Beauty (2014) (dizi)

a.k.a.

Minyeoui Tansaeng

İstatistikler

Bu filmi 7 kişi izledi. 1 kişi de izleme listesine ekledi.
IMDb: 7.3/10 (342 oy)

Film Künyesi

Komedi, Romantik - Güney Kore

Film Özeti / Konusu

geri bildirim