Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> "anladım ki ..... "dediğiniz herşey...
""Anladım ki ..... "dediğiniz herşey..." başlığına cevaben...
havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

Anladım ki, aşık oldun mu herkes bilsin istiyormuşsun. Anladım ki, sevdiğin olmadan geçecek 6 gün, en zor 6 günmüş. Anladım ki, Tanrı cehennemi öyle bir 6 günde yaratmış olabilirmiş.

Alla Alla :(((

Saygılar.

 Cts, 12 Şub 2011, 23:40 (7 yıl önce)
havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

Anladım ki, insana en büyük mutluluğu da en büyük acıyı da sevdiği kişi yaşatıyor. Ve bir kere kalbinizi birinin eline verdiğinizde yaşamak çok zor oluyor.

 Cts, 12 Şub 2011, 06:50 (7 yıl önce)
malifalitiko
malifalitiko
the golden god is not taking questions

Anladım ki hiçbir şey sınavlarımdan daha önemli değil.Prş, 10 Şub 2011, 13:14 (7 yıl önce)
reklamlar

havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

Anladım ki, insan mutluyken çevresindeki hayat ona daha üzücü geliyormuş. Keşke herkes mutlu olsa diyormuşsun. Bir yerlerde Tanrı falan varsa eminim o da çok üzülüyordurmuş. :(((

 

Anladım ki, uzaklardan bir yerlerden bir piç sana parmak sallıyormuş, ulan elbet senin de defterin dürülür diyormuş. O piçe çok yaklaşınca aslında sen olduğunu anlıyormuşsun. Gerisi de sadece beklemek oluyormuş.

 

Bakalım, bu piçin bi kez daha hayatımı mahvetmesi kaç gün sürecekmiş ? Anladım ki, insan içindeki piçi öldürmeden kimseyi sevmemeliymiş.

 

( NOT: The ergen detected yapmak isteyen dost, sıraya gir. )

 

Saygılar.Prş, 10 Şub 2011, 03:54 (7 yıl önce)
babelfish
babelfish
"Artık eve girmeyiz. Ne de olsa; parka giyen kuşağın hayallerindeki, parka giden çocuklarız"

anladım ki her ne olursa olsun, zaman içinde herkes gelip geçebilirken (hatta en tahmin edemeyeceğiniz arkadaşlarınız bile), en kötü durumlardan sonra dahi, hatta katil bile olsanız, sizin yanınıza baki kalan bir tek aileniz oluyor.

 

tabii "ailem" diyebildikleriniz, her kimler ise..Çrş, 9 Şub 2011, 20:38 (7 yıl önce)
reklamlar

Alone
Alone
Genel bir izleyici kitlesine ulaşmak istiyorsanız, Star Wars ve Superman gibi, sanatla hiç ilgisi olmayan filmler yapmalısınız. Halkın aptal olduğunu söylemek istemiyorum ama onları memnun etmek için de kesinlikle böyle bir ıstıraba katlanamam. Tarkovsky

 Anladım ki, yakınlarınızı kaybettiğinizde geride kalan her his anlamsızlaşıyor.Çrş, 9 Şub 2011, 20:11 (7 yıl önce)
Murtaza
Murtaza


Anladım ki insanları göründüğümden daha fazlası olduğuma inandırabiliyorum.Çrş, 9 Şub 2011, 14:44 (7 yıl önce)
aforozzedeler
aforozzedeler
Boşal da semenini ye!

Anladım ki, insanlar sana göründüğünden çok daha fazlası olduğuna inandırıyorlar..Çrş, 9 Şub 2011, 14:40 (7 yıl önce)
havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

Anladım ki, sevdiğiniz kişi sizin tüm dangalaklıklarınıza katlanabiliyorsa buna hem sevinip hem kızabiliyormuşsunuz. Sevdiğiniz kişinin mutluluğu her şeyden önemli hale gelebiliyormuş. Ona tüm yaşattıklarınızdan sonra, hala mutlu iseniz, bu size acı verebiliyormuş. Sevdiğiniz kişi tarafından katledilmek isteyebiliyormuşsunuz. Onun mutluluğu için cehennemin dibine gitmeyi dileyebiliyormuşsunuz. Onunla geçirdiğiniz her dakika hak etmediğiniz bir hediye gibi gelebiliyormuş. Asla ödeyemeyeceğiniz bir borçla yaşamak zorunda kalabiliyormuşsunuz. Ve şaşırtıcı şekilde, bu tür bir hayata katlanmayı isteyebiliyormuşsunuz. 

 

Anladım ki, aşk "the liseli detected" durumuymuş. Ve aşk, insanı inci jargonuyla konuşmak zorunda bırakarak,açıklanması güç bir dilemma içine sokabiliyormuş.

 

Aşk, the saygılar.

 

 

 Çrş, 9 Şub 2011, 10:32 (7 yıl önce)
jadeyit
jadeyit
Açılın ben Kimyagerim...

Anladım ki, karşınızdaki insan sizin yerinize de konuşuyorsa ve siz de onu hiç sıkılmadan dinleyip, gözlerinizi kapatıp hayal ediyorsanız, gülmesi için beyninizi kurcalayıp kenarda köşede kalmış en malca şeyleri söylüyorsanız, salak bir gülümsemeyle tavana göz kırpıp uyuyorsanız, karşınızdaki varlığın ansiklopedi olduğunu düşünüyorsanız, onunla sıkılmak kelimesi saatler sonra unuttuğunuzu farkediyorsanız ve güne Havlayarak başlıyorsanız aşıksınız.... Ama siz değil ben... Çünkü bunların hiç birini yaşayamazsınız hissedemezsiniz...

 

Bilmukabele...

;)Çrş, 9 Şub 2011, 08:45 (7 yıl önce)

yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "