Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> filmler hakkında ( genel ) -> minimalist tasarımlar
"Minimalist Tasarımlar" başlığına cevaben...
pepe-le-pew
pepe le pew
something wicked this way comes

Genel olarak başarılı bir çalışma olmuş. Özellikle Blade Runner'ın "yağmurdaki gözyaşları" temalı afişini çok anlamlı buldum ben. Back to the Future afişindeki "akı kapasitörü" de bünyemde nostaljik rüzgarlar estirdi akşam akşam.Paz, 6 Şub 2011, 22:38 (7 yıl önce)
babelfish
babelfish
"Artık eve girmeyiz. Ne de olsa; parka giyen kuşağın hayallerindeki, parka giden çocuklarız"

bazıları hakikaten hoş ve başarılı olmuş (Inglorious Basterds afişi çok iyi düşünülmüş bence örneğin), ama bazıları da minimalist ötesi olup artık öeeh dedirtiyor basitlikten (misal, 28 Days Later'ın afişi, kızılay kan bağışı afişi gibi =) hele ki Planet of The Apes!)Paz, 6 Şub 2011, 21:28 (7 yıl önce)
Alone
Alone
Genel bir izleyici kitlesine ulaşmak istiyorsanız, Star Wars ve Superman gibi, sanatla hiç ilgisi olmayan filmler yapmalısınız. Halkın aptal olduğunu söylemek istemiyorum ama onları memnun etmek için de kesinlikle böyle bir ıstıraba katlanamam. Tarkovsky

19 No'lu Lotr'ın tasarımı farklı şeyler çağrıştırabilir bence.Paz, 6 Şub 2011, 20:25 (7 yıl önce)
reklamlar

havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

Klasikleşmiş filmlere dair, minimalist düstur nazarında hazırlanmış ilginç afiş örneklerininin sergilendiği bu site, sanıyoruz siz film severlerin ilgisini çekecektir.

 

Saygılar.Paz, 6 Şub 2011, 19:53 (7 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "