Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> öneri ve görüşler -> nasıl yapılır? ya da bir kaç öneri
"Nasıl Yapılır? Ya Da Bir Kaç Öneri" başlığına cevaben...
darkscream
darkscream
https://www.youtube.com/watch?v=IUAF3abGY2M

Arkadaşın 5. Madde de dediği gibi sayfa başına sadece 10 tane film olması çok saçma ben 27bin film için 1288 sayfa mı gezeceğim? üstüne bu sitenin chrome da yavaş çalışıyor olması eklenince öldürüyor beni sayfa geçmek... Kesinlikle biryerlere ayar sekmesi konmalı. Bence bir sayfa da 50 veya 100 film olabilir sadece isim olarak da koyabilirsiniz sığdırmak için... Ya bu olmadı en azından film listesinde aşağıda ki sayfa numaralarını (1-2-3-4-5-...-1287-1288) bu şekilde (1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-...-1287-1288) yapabilirsiniz. Gezmekten gına geldi inanın ki.Pzt, 28 Şub 2011, 21:25 (7 yıl önce)
bestreaction
bestreaction
sıradan bir kullanıcı olmanın dayanılmaz hafifliği

yakında mail kutundaki mail listen ile filimadami'nda olan kullanıcıları bulabileceğiniz feysbukumsu özellik eklenecek. bunun yanı sıra ortak zevkler ile ilgili de geliştirmelere devam edeceğiz.Çrş, 26 Oca 2011, 15:34 (7 yıl önce)
güncellendi: 7 yıl önce (2011-01-26 15:35:02)
babelfish
babelfish
"Artık eve girmeyiz. Ne de olsa; parka giyen kuşağın hayallerindeki, parka giden çocuklarız"


  1. soruyla ilgili sorduğunuz şekilde bir şey yok ama aforozzedeler'in dediği şey, sizin izlediğiniz filmlerin yüzde kaçını izlemiş başka bir kullanıcı, o kullanıcının sayfasının altında görebiliyorsunuz. sizin öneriniz de güzelmiş =)Çrş, 26 Oca 2011, 15:33 (7 yıl önce)
reklamlar

bestreaction
bestreaction
sıradan bir kullanıcı olmanın dayanılmaz hafifliği

film tiplerine "talk şov" ve "tiyatro oyunu" kategorileri eklendi. teşekkürler ellez.Çrş, 26 Oca 2011, 14:03 (7 yıl önce)
bestreaction
bestreaction
sıradan bir kullanıcı olmanın dayanılmaz hafifliği

evet :) şimdi anladım.istediğiniz "talk-show" olsun ;) ekleriz.Çrş, 26 Oca 2011, 13:30 (7 yıl önce)
reklamlar

Ellez
Ellez


Sanırım tam olarak anlatamadım; 6. madde de başka bir şey kastetmiştim. (:'Film ekle' dediğimiz zaman; bu filmin türü 'dizi' ya da 'mini dizi' ise onu seçmemizi istiyor. Orada 'talk show' gibi bir seçenek olsa iyi olur demiştim.
Talk-show'lar eklenmişler ancak 'dizi film' olarak görülüyorlar. Diğer dizilerden ayrı kategorilendirilmeliler diye düşünüyorum. Tabi aynı madde de devamında yaptığım talep olmayacaksa çok bu kategorinin eklenmesi benim açımdan çok önemli olmaz. (:İyi günler...Çrş, 26 Oca 2011, 13:27 (7 yıl önce)
bestreaction
bestreaction
sıradan bir kullanıcı olmanın dayanılmaz hafifliği

filmografi ile bir kaç düzenleme yaptım şimdi. artık o'brien programı yerin en çok bilinen filmlerinde daha alakalı filmler görebileceksiniz. onun dışında bir sanatçı filmografisinde 3 farklı filtreleme mevcut. oyuncu, senarist, yönetmen. eğer x sanatçısı güneşi gördüm'de hem yönetmen hem de oyuncu hem de senarist ise bu 3 filtrelemeyede maruz tutulsa bile bu listede gözükecektir.bununla ilgili tekrar iyileştirmeler düşünelibilir, ki düşünüyoruz da.. önerilerini not alıyoruz. eğer bir hareketlenme görmezseniz lütfen bizi geri-dürt'tün :)iyi seyirler..Çrş, 26 Oca 2011, 13:22 (7 yıl önce)
güncellendi: 7 yıl önce (2011-01-26 13:22:46)
aforozzedeler
aforozzedeler
Boşal da semenini ye!

hoş geldiniz o halde.birinci sorunuz - kısmen vardı böyle bişi. best reyiz nereye kaldırdın % leri?altıncı sorunuz - film ekleme aparatı herkese açıktır. buyurun siz ekleyin istediğiniz talkshow'u. dizi film bla bla kısıtlaması yoktur.iyi seyirler..best reyiz bende ikinci öneriden istiyorum.Çrş, 26 Oca 2011, 12:28 (7 yıl önce)
güncellendi: 7 yıl önce (2011-01-26 12:32:55)
Ellez
Ellez


Biraz garip bir başlık oldu ama Siteye yeni üyeyim. Göremediğim bazı özelliklerin olup olmadığını merak ediyorum.

..

1 - Ortak zevkimizin olduğu üyeleri bulma gibi bir şey var mı?
Demek istediğim örneğin baş ucuma 10 küsur film koymuşum ben. Bir arama özelliği olsa dese ki; falanca üye ile 7 tane, filanca üye ile 3 tane ortak başucu filminiz var. Böylece o kişinin sevdiği diğer filmlere bakıp izlemek için öncelik tanıyabilirim.

..

2 - İzlediğim filmleri ne gibi kategorilere ayırabilirim?
Örneğin kaç fransız filmi izlediğimi merak ediyorum. Demek o ki sitede bir link olsa deseki Ellez 60 Türkiye, 30 ABD, 10 Fransız, 3 Japon vs. Filmi izlemiş
Aynı şekilde; Falanca yönetmenin 20 Tane filanca yönetmenin 12 tane vs. Filmini izlemiş.
Komedi, dram vs. halihazırda gösteriliyor; bu nedenle ülke,yönetmen, oyuncu filmlerini saymanın da zor olmayacağını düşünüyorum.

..

3 - Listelerde toplam şu kadar filmden bilmem kaçtanesini izlemişin bu da yüzde bilmem kaça tekabül ediyor gibi gösteriyor. Aynısını filmografilerde oyuncunun falanca sayıda filminden şu kadırını izlemişin gibi gösterebilir mi?

..

4 - Filmografilerde bazı filmlerin birden fazla listelenme nedenini anlayamadım. Neden acaba?

..

5 - Filmografilerde her sayfa da kaç film listeleneceğini ayarlayabiliyor muyuz? Şu anda 10 tane görünüyor. :/

..

6 - Film, Dizi ve Mini-dizi haricinde talkshow ya da onun gibi bir şey eklemeyi düşünüyor musunuz? Conan O'Brien denen programı ona gruba ekleseniz nasıl olur?

Ne önemi var diye düşünmüşsünüzdür; asıl talebimi yapayım: Filmografi ye bakarken bu bahsettiğim türlerden bazılarını seçsek ve sadece onlar görünse; yani istersek sadece film ya da sadece film ve dizi görünse. Nasıl olur? Böylece ben de her baktığım oyuncu da Conan O'Brien'i görmek zorunda kalmam. (:

İyi günler... (:Çrş, 26 Oca 2011, 11:22 (7 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "