Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> öneri ve görüşler -> filimadami.com ankara zirvesi vol.4
"filimadami.com ankara zirvesi vol.4" başlığına cevaben...
aforozzedeler
aforozzedeler
Boşal da semenini ye!

sizlere bol bol eğlenceler diliyorum. bruce yoklumu hissettirme!!Cu, 28 Oca 2011, 19:20 (7 yıl önce)
bruce-parkus
bruce parkus
In the end? Nothing ends, Adrian. Nothing ever ends.

"bu zirve çok konuşulur!" - entertainment weekly"türk sinema sektöründe yeni bir dönem." - altyazı dergisi"bu zirvede.. öyle güzel, öyle eğlenceli katılımcılar var ki.. gitmeyen çok şey.. kaç.. ır.. ır..." - hıncal uluç"..." - nuri bilge ceylan"birkaç yüzyılda bir mükemmel bi filimadamı zirvesi gerçekleşir, bu sefer ankara'ya nasip oldu." - lloyd george"güzel zirve olucak diyolar la?" - behzat ç."kimseyi tanımadığım için katılamayacağım zirve." - bestreactionyarın akşam görüşmek üzere!Cu, 28 Oca 2011, 18:51 (7 yıl önce)
pepe-le-pew
pepe le pew
something wicked this way comes

Arkadaşlar zirvenin mekanı ve zamanı kesin olarak belirlendi. Detaylara şurdan ulaşabilirsiniz:http://www.filimadami.com/zirve/22/filimadami-ankara-zirvesi-vol4/Herkesi bekleriz efendim zirvemize, gelin çekinmeyin :)Cu, 28 Oca 2011, 00:15 (7 yıl önce)
reklamlar

bruce-parkus
bruce parkus
In the end? Nothing ends, Adrian. Nothing ever ends.Sa, 25 Oca 2011, 23:38 (7 yıl önce)
bruce-parkus
bruce parkus
In the end? Nothing ends, Adrian. Nothing ever ends.

zirve var dediler geldik!

mekan için sakal +1 diyorum, hoşbeşten sonra danslı manslı bi yerlere geçilebilir, şehir dışından katılan arkadaşlara barınak ve lojistik destek sağlanacaktır, ankara uyuma zirvene sahip çık, falan.

hele bi gel, çekinme!Sa, 25 Oca 2011, 23:36 (7 yıl önce)
reklamlar

pepe-le-pew
pepe le pew
something wicked this way comes

Sevgili filimadamı ahalisi zirveye çok az kalmışken mekanı ayarlayabilmek açısından zirveye kesin olarak katılıp katılmayacağınızı belirtmeniz önemli olacaktır. Şu anda Sakal olarak düşünüyoruz mekanımızı bir değişiklik olmazsa. Tam kesinleştirmek için dediğim gibi katılımcı sayısını netleştirsek iyi olacak.Sa, 25 Oca 2011, 23:17 (7 yıl önce)
güncellendi: 7 yıl önce (2011-01-25 23:55:21)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "