Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> film türleri -> death note
"Death Note" başlığına cevaben...
kaede
kaede
Ikenaga Yasunari & Takato Yamamoto

babelfish, biz arkadaşlarla death note başka yerde çıksa değişik tipler bulsa (ne bileyim cani ruhlu se7endeki gibi cin bir eleman, yada hannibal gibi )fena olmaz.diyorduk... ama raitonun ölüm meleği olması fikri de hiç fena olmamış. umarım yaparlar ve L de bir şekilde anılır...Pzt, 28 Oca 2013, 20:19 (5 yıl önce)
güncellendi: 5 yıl önce (2013-01-28 20:23:43)
babelfish
babelfish
"Artık eve girmeyiz. Ne de olsa; parka giyen kuşağın hayallerindeki, parka giden çocuklarız"

Ya ben şahsen Death Note'u tadında bitirdikleri için mutluyum. Ama tabii Carnivale gibi çat diye hiçbir yere bağlanmadan bitseydi, çok üzülürdüm =) Bence eğer bu şekilde devamını çekeceklerse, ilk serinin gölgesinde kalması pek muhtemel. Ama bilmiyorum tabii, ilginç de olabilir. 

 Pzt, 28 Oca 2013, 20:04 (5 yıl önce)
kaede
kaede
Ikenaga Yasunari & Takato Yamamoto

anime ve dizilerin kaderi bu umutlanırsın umutlanırsın devamı gelmez. slam dunk, one outs, carnivale, the lost room... o kadar örneği var ki. bazen fanları kısa bir film çekiyor ya da yapımcılar izleyicileri umutlandırıyor. 2006 dan beri death note için beklemedeyiz. umarım sonunda bizi yalancı çıkartırlar...Pzt, 28 Oca 2013, 12:46 (5 yıl önce)
reklamlar

aogorunus
aogorunus


arkadaşlar haberiniz yok sanırım. bu serinin devamını çekiyorlar. light ölüm meleği olarak ryuk ile birlikte tekrar dünyaya iniyor. ondan sonra olaylar olaylar :D

 

 şimdilik kısa bir bölüm yayınlandı. o kısa bölüm cidden iştah açıcı. ama diğer yandan bakınca, videonun yayınlanma süresi 2 seneye yakın. gelir mi gelmez mi bilinmez.

 

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=7vfPCAd_racPzt, 28 Oca 2013, 10:13 (5 yıl önce)
endospor
endospor


bırakın anime karakterleri 2 boyutlu kalsın..3. boyuta geçince bişeye benzemiyor..death note gibi avatarın başınada aynısı geldi...uyarlama yapacaklarsa bile bırakın japon sineması yapsın...hollwood hery türlü anime uyarlamasının içine edip insanların animeden sogumasına neden oluyor resmen...Paz, 22 Oca 2012, 00:39 (6 yıl önce)
reklamlar

babelfish
babelfish
"Artık eve girmeyiz. Ne de olsa; parka giyen kuşağın hayallerindeki, parka giden çocuklarız"

Önemli değil ;) Aynen ben de o kötü ötesi uyarlama filmleri izlemiş olmama rağmen izledim diye işaretlemedim bile, çünkü resmen ileri sara sara ve ayrı ayrı günlerde parçalar halinde izlemiştim. Gerçekten daha kötüsü olamayacaktır ama ne gerek var diyorum hala, ama sırf meraktan da izlerim kesin =)


Pzt, 17 Oca 2011, 02:39 (7 yıl önce)
mlleoyku
mlleoyku
http://www.beyazperde.com/uye-happyface-2/

Dünya güzeli bir animeyi, beyazperdede ne hale getirdiler. Animenin acayip hayranı olmama rağmen filmini zar zor, belki 4-5'e bölerek, ayrı ayrı zamanlarda izleyerek bitirdim. Ben de sanmıyorum daha kötüsünü çekebileceklerini. Bakalım, birkaç eleştiri okuyup belki izlemeye karar verebilirim. Teşekkürler haber için...


Pzt, 17 Oca 2011, 02:26 (7 yıl önce)
babelfish
babelfish
"Artık eve girmeyiz. Ne de olsa; parka giyen kuşağın hayallerindeki, parka giden çocuklarız"

Sevgili Hollywood anime serisine el atmış arkadaşlar, filmi çekilecekmiş, o korkunç kötü ötesi 3 filminden daha iyi olacaktır ne olursa olsun diye çok sinirlenmedim bu sefer holivud abimize ama bakalım. Gerçi ne gerek var düşününce, yine serinin yerini asla tutamayacaktır ama işte, elçiye zeval olmaz, ben haber vereyim dedim ilgilenen varsa diye: http://www.beyazperde.com/haber/16440/-Death-Note-Yonetmenini-Buldu-

 

(ha ben izler miyim... bilemedim =))Pzt, 17 Oca 2011, 01:08 (7 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "