Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> öneri ve görüşler -> filmadami.com domain adı satın alındı
"filmadami.com domain adı satın alındı" başlığına cevaben...
spike-spiegel
spike spiegel
vizyon filmleri & anime

filmadami.com adresinden giriş yapınca filimadami.com'a yönlenmiyor, kendisi olarak kalıyor ya, mesela ben filimadami olanda giriş yapmış gözüktüğüm halde filmadami olan bir linke tıklayınca login olmamış gözüküyorum. ikisinde ayrı ayrı giriş yapıyorum. tabi bu öyle önemli bir şey değil de başka problem olur mu acaba? mesela birinden film eklesem diğerinde gözükür değil mi. onun gibi şeyler işte..Cu, 28 Oca 2011, 14:19 (7 yıl önce)
havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

Ben fakir bi insanım Best, ama bu alışverişten payımıza düşen neyse veririm.

Benden üç tavuk+bir kilo keçi sütü+ dört kilo köy peyniri + uzun süredir kullanmadığım bir adet akbil (çeyrek dolu, tarihi geçmiş olabilir) nçalışır. Üç de ciklet, ( Falım,falları okunmamış)Sa, 11 Oca 2011, 20:50 (7 yıl önce)
güncellendi: 7 yıl önce (2011-01-11 20:51:11)
bestreaction
bestreaction
sıradan bir kullanıcı olmanın dayanılmaz hafifliği

filimadami.com, hatalı girişleri önleyebilmek maksadıyla "filmadami.com" domain alan adını satın aldı. artık filimadami.com'a, www.filmadami.com adresinden de ulaşabilirsiniz.Sa, 11 Oca 2011, 20:38 (7 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "