Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> televizyon dizi ve programları -> kilo alma meseleleri
"Kilo alma meseleleri" başlığına cevaben...
geyiklif
geyiklif
Bir ben var benden içeri ama hiç sormayın onun da çok canı sıkılıyor.

4-5 yaşında bir çocuğa hazırlanmış yemeklerle beslenin. Protein, karbonhidrat ve vitamin yüklemesi yaşar, kilo alırsınız  ama yağ ve baharat yok. İş bünyeye kalmış tabii yine.Çrş, 5 Oca 2011, 20:47 (7 yıl önce)
mbaran
mbaran
bestposters.tumblr.com

Günde 1 litre neskuikli süt

3 yumurta

1 cevizli sucuk

2 şişe maden suyu

fındık fıstık vs.

 

fakat olmuyor.

 

62 kilo. yaş 21Çrş, 5 Oca 2011, 20:31 (7 yıl önce)
güncellendi: 7 yıl önce (2011-01-05 20:31:59)
filmsever
filmsever
'çok film seyrettin oğlum, çok film seyrettin oğlum kendine gel, kendine'

her gün 30 dk yürüyün arkadaşlar... iyi gelir bünyeyeye...Çrş, 5 Oca 2011, 10:42 (7 yıl önce)
reklamlar

usttencizgi
usttencizgi
bullshit

Bana da su içsem yarıyor arkadaş.Çrş, 5 Oca 2011, 04:12 (7 yıl önce)
bruce-parkus
bruce parkus
In the end? Nothing ends, Adrian. Nothing ever ends.

bira olayı yalan hacı. ödem yapar ancak, kapıdan girişte öncelik göbekte olur. haftalık ortalama bira tüketimi 8-10 şişe olan ben söylüyorsam bunu, dikkate alınız.

 

ömr-ü hayatında 65 kilo ve üstünü görememiş bir er kişi olarak söyleyebilirim ki sorun yalnızca yediklerini çabuk eritmekte. hareketli biriyseniz benim gibi, bünye hemencecik eritiyor. en sağlıklı yolu düzenli spor ve beslenme. gerisi faso fiso. inanın bana bu hususta akla gelen her yöntemi denedim. yeri geldi günde 4-5 öğün yiyip geceleri mide spazmları geçirdim, yeri geldi biraz da mecburiyetten uzun süre aralıksız fast-food ile beslendim ama cık. en iyi kilom gene düzenli spora gittiğim zamanlardaydı. dipçik gibiydim o zamanlar, hey gidi. Çrş, 5 Oca 2011, 02:08 (7 yıl önce)
reklamlar

pulpfiction
pulpfiction
http://www.youtube.com/watch?v=AApIyQK-vEQ

body building yap kilo alırsın dediler. gittim o pahalı yapay protein tozundan filan da aldım. harbiden güzel de bir diyetle bir ayda 9 kilo aldım. 75 kiloya kadar çıkmıştım yaz başında yine ideal kilomun altında olsamda güzel fit bir vücuda sahiptim şu anda yine 64 kiloyum lanet olsun. bu beslenmekten ziyade vücut yapısıyla alakalı benim gibi ektomorfikseniz alamazsınız kilo falan alsanızda korumak için çok çaba sarfetmeniz lazım yoksa aynen geri eriyo böhüüüÇrş, 5 Oca 2011, 02:07 (7 yıl önce)
cbi82
cbi82
watching b flicks is my duty

bira ve cevizli sucukÇrş, 5 Oca 2011, 01:54 (7 yıl önce)
havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

Tabi bu, nası bir bünyeye sahip olduğunla ilgili. Bazı insanlar çok yakıyor. Nası işse artık ? Ben anlamadım. Ben mesela, çok az yerim ama kilom azalmaz.

 

İlle de kilo alıcam diyorsan, hiç hareket etme, ne yediğin çok önemli değil. Bol bol tereyağlı makarna üstüne de bol şerbetli hamur işi tatlı yersen, süreç hızlanır. On hafta sonra, sumocular nasıysa sen de öyle olursun. Feci şişersin. Ben tavsiye etmiyorum ama, sen bilirsin tabi. Sen nası istersen.Çrş, 5 Oca 2011, 00:03 (7 yıl önce)
mbaran
mbaran
bestposters.tumblr.com

Kilo almak için neler yapıyor siz değerli arkadaşlar? Tabi genel olarak kilo vermeye çalışılır.

 

günde 1 litre süt falan içiyorum hatta 5 öğün yiyorum ama aynı kiloda saydırıyorum.Sa, 4 Oca 2011, 23:54 (7 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "