Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> televizyon dizi ve programları -> öyle bir geçer zaman ki
"öyle bir geçer zaman ki" başlığına cevaben...
ediylenbudu
ediylenbudu
bazı günler ben oturup da altı için bir sarkı söylerim, altı

Mikrobiyofobisi olan bir şahıs, du dizinin setinde kesinlikle bulundurulamaz. Tükürükler taklalar atıyor, bir araya gelip halay çekiyor adeta.

Tükürüğüne güvenen oyuncuların yolu açık.Çrş, 22 Ara 2010, 11:34 (7 yıl önce)
Alone
Alone
Genel bir izleyici kitlesine ulaşmak istiyorsanız, Star Wars ve Superman gibi, sanatla hiç ilgisi olmayan filmler yapmalısınız. Halkın aptal olduğunu söylemek istemiyorum ama onları memnun etmek için de kesinlikle böyle bir ıstıraba katlanamam. Tarkovsky

 Bir zaytung haberine göre yakında sinir krizi geçiremeyen oyuncularıyla yollarını ayıracaklarmış. (:Çrş, 22 Ara 2010, 09:51 (7 yıl önce)
ediylenbudu
ediylenbudu
bazı günler ben oturup da altı için bir sarkı söylerim, altı

Bir küçük çırpı bacak Osman var, şimdilerde anamdan bile daha büyük, onun ve ailesinin yıllar evvelden başlayarak özelini,  kirli çamaşırlarını falan ortaya döküyor dizi. Osmanın gözündenmiş gibi oluyor bunların hepsi ama tabii bazen Osman'ın gözü dışına da taşıyor olaylar. 

İzliyorum herhangi bir manim olmazsa, hatta  toplaşıp izlemeye bayılıyorum, keyifli oluyor. Ağlayan oluyor, ağlamamak için kasan oluyor... genel olarak sanatına, oyunculuklarına falan takılıyorum ve şimdilik güzel oldukları için takılıyorum.

Cemilenin gözlerini, Aylin'in pempe yanaklarını, Osman'ın çırpı bacaklarını, Ali'nin bıyıkını, Mete'nin boynunu, Örtmen Hanımın her bir köşesini... severek izliyorum. Ve babaanne yani gönüllü anneanne aslında, o işte favorim. 

Ülke karıştıkça bakalım neler kaybedecek ya da yaşayacak bu aile merakla bekliyorum. Peki siz ne düşünüyorsunuz?

İnandırıcılık, öyküleme, oyunculuk, görüntü, sanat... falan da filan da konularında.

Ve son olarak bu şarkı, benden vatani aşk ile nefret arasında çırpınma görevini yapan Aylin e gitsin :)

Moody Blues • Nights in White SatinSa, 21 Ara 2010, 11:48 (7 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "