Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> filmler hakkında ( genel ) -> karantinada olması şaşırtan filmler
"Karantinada Olması Şaşırtan Filmler" başlığına cevaben...
Nerepla
Nerepla
Le Lys dans la vallée

tamam kabul edioyum kötü film değil ama o kadar çok yukarı çekmeye çalışana karşı bende aşağı çekip dengelemeye çalışıyorum

ben star wars serini karantinaya aldım. düne kadar Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back filmini tek karantinaya alan bendim arkadaşım aradı kanka haklıymışsın ben de karantinaya alcam dedi 2 kişi olduk :)

karantina sebebim: tam bir overrated olması, anlattılar bana böyle film şöyle film izledim görüşüm ehh işte . başladılar o zamanın şartlarıda, yok efendim ilk yapan bunlar, ne zor şartlar altında yapılmışda ... 

benim için kırılma noktası imparatoru elliyle kaldırdı aşağı attı abi Cu, 2 Ağu 2013, 01:43 (4 yıl önce)
reddr
reddr


Bazı filmlerin gerçekten de ortası olmuyor ya bayılıyorsun ya da nefret ediyorsun. Mesela çoğu insan Pulp Fiction'a bayılmasına rağmen ben hiç beğenmedim.Cu, 30 Eyl 2011, 23:52 (6 yıl önce)
black-smoke
black smoke
kapatılan hesaplardan doğabilecek zararları minumuma indirmek amaçlı açılmış filimadami.com hesabı. sadece konu mankeni.

bazı kullanıcılar yanlışlıkla karantinaya alıyolar filmleri... bu benim bile başıma geldi...en sevdiğim filmi 6 ay boyunca karantinada tutmuşum...Çrş, 20 Nis 2011, 22:18 (6 yıl önce)
reklamlar

efenndisiz
efenndisiz
http://twitter.com/#!/otedeoyna

pulpfictiona katılıyorum. insanlar karantinaya almanın tam olarak mantığını çözebilmiş değil sanırımPzt, 5 Tem 2010, 23:40 (7 yıl önce)
birkafkahikayesindegodoyubekle
birkafkahikayesindegodoyubekle


http://filimadami.com/Saibogujiman-kwenchana---Im-a-Cyborg-But-Thats-OK-2028.html şaşkınlıktan ben de yanlışlıkla karantina altına aldım sonra düzelltim gerçi ama işte o kadar şaştım kaldım..Pzt, 5 Tem 2010, 22:10 (7 yıl önce)
reklamlar

bunver
bunver


The Godfather ı da karantinada gördüm ya daha ne diyim...Çrş, 30 Haz 2010, 10:24 (7 yıl önce)
babelfish
babelfish
"Artık eve girmeyiz. Ne de olsa; parka giyen kuşağın hayallerindeki, parka giden çocuklarız"

Vay ki vay, meğer Saving Private Ryan da karantinadaymış, piii =)Pzt, 19 Nis 2010, 21:40 (7 yıl önce)
cbi82
cbi82
watching b flicks is my duty

zevkler ve renkler bir başkasına iyi gelen film  bir başkasına kötü  gelebilirSa, 6 Nis 2010, 14:31 (7 yıl önce)
babelfish
babelfish
"Artık eve girmeyiz. Ne de olsa; parka giyen kuşağın hayallerindeki, parka giden çocuklarız"

eheh "yorum kötüleme mafyası" çok fena ya zaten.. ya bir kişiye kafayı takıyor, ya da bir filme.. o filmdeki bütün iyi ya da kötü yorumları eksiliyor mesela (eksilemek =)).. eğlenceli şeyler bunlar =)

 

ben de Closer'ı dün karantinaya aldım mesela ama, "bakın herkesin beğendiği bir filmi nasıl da beğenmiyorum of süferim" gibi bir düşünceyle değil de, "yuh ben bunu nasıl hala karantinaya almamışım?" diye düşünerek aldım vallahi..

 

[bir de ben bunun Türk versiyonunu çekmeyi planlıyorum, 10 dakikalık kısa film olarak =) 2 cinayet 1 intihar, hop 3. sayfada manşet bir haberle bitecek film..]Sa, 6 Nis 2010, 14:28 (7 yıl önce)
marjinalfaydasiz
marjinalfaydasiz
doctor im back..back from future...

the big lebowski gibi filmler mesela ya başucunda oluyo ya karantinada..bi de sanırım bi filmi ısrarla güzellemek başucuna almak filan o filmi sewmeyenleri tahrik ediyo bence,Sa, 6 Nis 2010, 02:28 (7 yıl önce)

yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "