Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> filmler hakkında ( genel ) -> the matrix
"THE MATRİX" başlığına cevaben...
havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

Bence ilk filmden sonrası olduğu gibi bir mantık hatası. O mantık hatası, Neo'nun Matrix'e hitaben yapmış olduğu meşhur nutkunun ardından başlamıştı. "Lan Bilgisayarlar, titreyin ve kendinize gelin....... " ne oldu, la godoş Neo ? N'oldu ? Hani işleri bitmişti la ? O kadar ayağın üstüne iki film daha yaptın. Sonunda da bi cacık çıkmadı. Ne uzlaşma kültürüymüş be !!!!!

 

Zibidi Neo seni. Kızım olsa vermem,kız olsam vermem.Sa, 7 Ara 2010, 19:28 (7 yıl önce)
fatalsoul
fatalsoul
bu maskenin altında bir etten fazlası var

Başlık yanlış.

---konu kilit!---Sa, 7 Ara 2010, 15:07 (7 yıl önce)
aforozzedeler
aforozzedeler
Boşal da semenini ye!

reserved +1 Sa, 7 Ara 2010, 14:04 (7 yıl önce)
reklamlar

batanga
batanga


ağalar beyler bu filmin üzerinden on yıl geçti defalarca izledim ama son izleyişimde çok pis kıllandım. bariz bir mantık hatası var bu filmde. filmin sonunda neo, ajan smith in içine girip onu yok ettikten sonra, ekranda ''system failure'' yazısı çıkıyor. yani matrix durduruldu, hata verdi, iflas etti, sıçtı vs vs ne isterseniz diyebilirsiniz. ama o sahneden sonra sevgili neo, telefon kulubesinden çıkıyor, çıktığı yer yine matrix?? e bu sistem hani hata vermişti? durdurulmuştu? bu nası bi mantık hatasıdır? ayrıca sistem durduğu anda neo nunda ölmesi gerekirdi. bağlantı kesildiğinde ölüyordu hani bunlar? onu bunu bilmemde böyle bi mantık hatasını 10 sene sonra görmek beni şaşırttı. olamaz lan böle bişey. o sistem durdu olum, uçup kaçamazsın süperman misali.Sa, 7 Ara 2010, 10:51 (7 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "