Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> itiraf
"İtiraf" başlığına cevaben...
Dream_Master
Dream_Master
sweet is never as sweet without the sour

Bir itirafım var.  Pek eğleneceli olmayacak aslında. Kusura bakmayın her kimseniz. Ama ne yapayım söylemek istedim. Üniversiteden bir kız vardı ders çalışmıştık bir sınav için laf arasında taze nohut sevdiğini söylemişti. Onunla beraber beşiktaş kabataş arasında yürümüştük. İkimizde eski sevgililerimizden bahsetmiştik. Ama bir farkla benim eski kız arkadaşım 4 ay önce başka birini bulmuştu. Onun erkek arkadaşı ise ona dönmüştü. Babam memleketen dönerken bir salkım taze nohut getirdi. Benim aklıma o geldi. Aradım 5 dk görüşebilir miyiz dedim. Kız sevgilimi havalanından gönderdim az önce biraz meşgulüm sonra olmaz mı dedi . Israr ettim biraz ikna oldu. Oruçluydum koştum metro'nun ordaki köprüde eline poşeti uzattım. Ne var içinde dedi taze nohut mu yoksa dedi sevinerek. Sonra bana niye yaptın bunu dedi ? Ben mutlu olmanı istedim başka bir sebebi yok. sonra teşekkür etmek istedi. Ama ben teşekkür için yapmamıştım. yine de elini uzattıı tokalaştık. sonra ben bir anda gitmek istedim ordan. hoşçakal dedim. Mesaj attı 10 dk sonra teşekkür ediyordu.yanılamadım aradı açmadım. Ben çıkarcı bir insan değildim. Ondan bir şey istemiyordum. Annemden öğrenmiştim yaptığın iyi bir şeyi anlatmazsın. Annem pazardan dönüşte dilenci gördüğünde ekmek verir elma domates verir.  Kimseye bahsetmez. . .Sonra 4-5 saat sonra gördüm kız beni whatsaap'tan engellemiş. Anlam veremedim. Ona değil insanlığa garipsedim. Hayat öyle bir hale gelmiş ki. Kimse karşılıksız bir şey yapmaz olmuş ve ben yapına kız kim bilir ne düşündü. İylik yapmak tuhaf bir şey olmuş. Dünya ne kadar kötü bir hale gelmiş. Bunu kabul edemem. Birileri daha olmalı yeryüzünde . . .

hayat böyle çok güzel diyebilmeliyiz beraber. yalan olsa da. . .Pzt, 5 Haz 2017, 22:58 (yaklaşık bir ay önce)
wersolame
wersolame


Hayatımın hiçbir yerinde düzen olmayan ben takip edilen ve takip edenler sekmesi aynı sayıyı göstermiyorsa deliriyorum , kaşım gözüm oynamaya başlıyor Bunun ergenlikle alakası olmamasını diliyorum , aynı zamanda bir film sitesinde itiraf başlığına itirafımsı bir şey bırakmanın hüznünü yaşıyorum


Paz, 28 May 2017, 04:26 (2 ay önce)
s_s_c
s_s_c


Uzun bir aradan sonra, itiraflar bölümüne girdim ve baştan sona tüm sayfaları okudum :] en çok eğlendiğim itiraflar, Havlayankuzu'nun itirafları oldu.


Paz, 28 May 2017, 02:43 (2 ay önce)
reklamlar

ollugunkoru
ollugunkoru


seçenek çokluğundan ötürü o filmden o filme atlayıp  çözümü; 'e bari kitap okuyayım ' da bulan başkaları da vardır herhalde o.O Allah bereket versin demeli miyim listelerinize bilemedim . zira seçim yapamadım film konusunda.:)  sonuç : ' Cemil Meriç - Mağaradakiler :)Paz, 5 Şub 2017, 22:20 (5 ay önce)
asdf_13
asdf_13


Bazen yoktan yere mesaj kutusuna girip şu yazıyı okuyorum:

"hiç yeni mesajın yok.
nihohaha!!"Sa, 18 Eki 2016, 12:12 (9 ay önce)
reklamlar

Rahilaa
Rahilaa
Rüya mı ? gerçek mi ? görünmeyen bir çizgide .. / Naif Albatros kuşların en güzeliymiş ..

İtiraf ediyorum ..

bu başlık altında, bir çok üye hakkında bilgi sahibi olabilmek ne güzel :) Aslında sürekli itiraf edilmeli ..  Sa, 11 Eki 2016, 14:26 (9 ay önce)
jerennes
jerennes
Never show anyone. They'll beg you and they'll flatter you for the secret, but as soon as you give it up... you'll be nothing to them.

Senelerdir izlediğim tüm iyi filmleri, yeni ayrıldığım eski eşimle beraber izlediğim için aylardır iyi film izleyemiyorum. Beraber izlediğimiz tüm diziler yarım kaldı, devam etmeye ne zaman başlayacağımı çok merak ediyorum.Pzt, 4 Oca 2016, 17:51 (yaklaşık bir yıl önce)
sinnemannia
sinnemannia


Çoğu zaman vakit geçirdiğim insanlardan nefret ediyorum sonra da onlarla vakit geçirdiğim için kendimden ...Cu, 18 Ara 2015, 19:03 (yaklaşık bir yıl önce)
Themis
Themis
Hüzünlü bir ruh insanı mikroptan daha hızlı öldürür.

3 gün önce takip edip üç gün sonra takibi bırakıp kendine takipçi dizip takibi az tutan arkadaşlar gözlerinizden öpüyorum. Her daim ergen kalın. İçinizdeki ergeni öldürmeyin. Paz, 18 Eki 2015, 15:53 (yaklaşık bir yıl önce)
havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

Ağrı'nın Diyadin ilçesinde beş yıl hizmet verdim. İki gün önce öğrendim ki, bir öğrencim çıkan olaylardan dolayı vurularak öldürülmüş. Öğrencim fırıncıydı. Nerede ve ne olduğunu çok iyi bildiğim bir fırında sabahın üçünde çalışmaya başlar bazen sabahlardı. Özel harekat polisleri Muhammed ve bir arkadaşını öldürmüşler. Ben her şeyi bir tarafa bırakayım 16 yaşında bir delikanlıydı Muhammet. Örgütçü falan değildi. O fırındaki insanlarla ramazanlarda birlikte çok oturduk. Oranın esnafı, polisi çok iyi bilir o fırını. Ne tür bir durum, bir delikanlıyı öldürüp naaşını annesine göstertmemeyi haklı çıkarır ? Buna nasıl bir mazeret üretilebilir ? Ben gerçekten anlamadım. Duyunca içim acıdı. Dün öğrendim ki,malum gazeteler haberi "İki terörist öldürüldü" diye girmişler. En azından buradan yazayım öldürülenlerden biri lise 3.sınıfa yeni geçecek olan bir delikanlıdır. Ölenin arkasından en azından dürüst konuşalım. O kadarını borçluyuz. Cts, 15 Ağu 2015, 17:48 (yaklaşık bir yıl önce)

yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "