Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> itiraf
"İtiraf" başlığına cevaben...
ollugunkoru
ollugunkoru


seçenek çokluğundan ötürü o filmden o filme atlayıp  çözümü; 'e bari kitap okuyayım ' da bulan başkaları da vardır herhalde o.O Allah bereket versin demeli miyim listelerinize bilemedim . zira seçim yapamadım film konusunda.:)  sonuç : ' Cemil Meriç - Mağaradakiler :)Paz, 5 Şub 2017, 22:20 (3 ay önce)
asdf_13
asdf_13


Bazen yoktan yere mesaj kutusuna girip şu yazıyı okuyorum:

"hiç yeni mesajın yok.
nihohaha!!"Sa, 18 Eki 2016, 12:12 (7 ay önce)
Rahilaa
Rahilaa


İtiraf ediyorum ..

bu başlık altında, bir çok üye hakkında bilgi sahibi olabilmek ne güzel :) Aslında sürekli itiraf edilmeli ..  Sa, 11 Eki 2016, 14:26 (7 ay önce)
reklamlar

jerennes
jerennes
Never show anyone. They'll beg you and they'll flatter you for the secret, but as soon as you give it up... you'll be nothing to them.

Senelerdir izlediğim tüm iyi filmleri, yeni ayrıldığım eski eşimle beraber izlediğim için aylardır iyi film izleyemiyorum. Beraber izlediğimiz tüm diziler yarım kaldı, devam etmeye ne zaman başlayacağımı çok merak ediyorum.Pzt, 4 Oca 2016, 17:51 (yaklaşık bir yıl önce)
sinnemannia
sinnemannia


Çoğu zaman vakit geçirdiğim insanlardan nefret ediyorum sonra da onlarla vakit geçirdiğim için kendimden ...Cu, 18 Ara 2015, 19:03 (yaklaşık bir yıl önce)
reklamlar

Themis
Themis
Hüzünlü bir ruh insanı mikroptan daha hızlı öldürür.

3 gün önce takip edip üç gün sonra takibi bırakıp kendine takipçi dizip takibi az tutan arkadaşlar gözlerinizden öpüyorum. Her daim ergen kalın. İçinizdeki ergeni öldürmeyin. Paz, 18 Eki 2015, 15:53 (yaklaşık bir yıl önce)
havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

Ağrı'nın Diyadin ilçesinde beş yıl hizmet verdim. İki gün önce öğrendim ki, bir öğrencim çıkan olaylardan dolayı vurularak öldürülmüş. Öğrencim fırıncıydı. Nerede ve ne olduğunu çok iyi bildiğim bir fırında sabahın üçünde çalışmaya başlar bazen sabahlardı. Özel harekat polisleri Muhammed ve bir arkadaşını öldürmüşler. Ben her şeyi bir tarafa bırakayım 16 yaşında bir delikanlıydı Muhammet. Örgütçü falan değildi. O fırındaki insanlarla ramazanlarda birlikte çok oturduk. Oranın esnafı, polisi çok iyi bilir o fırını. Ne tür bir durum, bir delikanlıyı öldürüp naaşını annesine göstertmemeyi haklı çıkarır ? Buna nasıl bir mazeret üretilebilir ? Ben gerçekten anlamadım. Duyunca içim acıdı. Dün öğrendim ki,malum gazeteler haberi "İki terörist öldürüldü" diye girmişler. En azından buradan yazayım öldürülenlerden biri lise 3.sınıfa yeni geçecek olan bir delikanlıdır. Ölenin arkasından en azından dürüst konuşalım. O kadarını borçluyuz. Cts, 15 Ağu 2015, 17:48 (yaklaşık bir yıl önce)
gaspar-noe
gaspar noe
weird fishes

siteyi gece saat 12'den sabah 8-9'a kadar herhangi birinden herhangi bi mesaj beklediğim için açık tutuyorum. aylardır gelmedi.Cts, 15 Ağu 2015, 01:58 (yaklaşık bir yıl önce)
subcomanmarcos
subcomanmarcos


çayımı demledim tütünü sarıcam, hayat güzel lan.Prş, 13 Ağu 2015, 21:37 (yaklaşık bir yıl önce)
ucurumdakisozcukler
ucurumdakisozcukler
https://www.youtube.com/watch?v=w8vFMJTaCns kendinden kaçarken başkalarıyla ilgilenmek#NA

filimadamiüniversitesi.com a yumuşak bir geçiş.Sa, 11 Ağu 2015, 14:31 (yaklaşık bir yıl önce)

yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "