Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> itiraf
"İtiraf" başlığına cevaben...
Gelecekguzelgunler
Gelecekguzelgunler


Müzik dinlerken binlerce kişiye grubumla konser veriyorum,stadyum konseri üniversite bahar şenlikleri konseri yerel konserler gibi gibi.Şarkıyı erkek söylüyorsa o erkek ben kadın söylüyorsa o kadının şarkıyı söylediği erkek oluyorum.Geçenlerde Metallicadan önce ön grup olarak sahneye çıktık baya heyecanlıydı.Bu gece Avrupa turnemiz başlıyor Almanya İngiltere ve İskandinav ülkeleri rotamız,biletler bizim İrfan abide.


Cu, 4 Ağu 2017, 22:34 (16 gün önce)
Dream_Master
Dream_Master
sweet is never as sweet without the sour

Bir itirafım var.  Pek eğleneceli olmayacak aslında. Kusura bakmayın her kimseniz. Ama ne yapayım söylemek istedim. Üniversiteden bir kız vardı ders çalışmıştık bir sınav için laf arasında taze nohut sevdiğini söylemişti. Onunla beraber beşiktaş kabataş arasında yürümüştük. İkimizde eski sevgililerimizden bahsetmiştik. Ama bir farkla benim eski kız arkadaşım 4 ay önce başka birini bulmuştu. Onun erkek arkadaşı ise ona dönmüştü. Babam memleketen dönerken bir salkım taze nohut getirdi. Benim aklıma o geldi. Aradım 5 dk görüşebilir miyiz dedim. Kız sevgilimi havalanından gönderdim az önce biraz meşgulüm sonra olmaz mı dedi . Israr ettim biraz ikna oldu. Oruçluydum koştum metro'nun ordaki köprüde eline poşeti uzattım. Ne var içinde dedi taze nohut mu yoksa dedi sevinerek. Sonra bana niye yaptın bunu dedi ? Ben mutlu olmanı istedim başka bir sebebi yok. sonra teşekkür etmek istedi. Ama ben teşekkür için yapmamıştım. yine de elini uzattıı tokalaştık. sonra ben bir anda gitmek istedim ordan. hoşçakal dedim. Mesaj attı 10 dk sonra teşekkür ediyordu.yanılamadım aradı açmadım. Ben çıkarcı bir insan değildim. Ondan bir şey istemiyordum. Annemden öğrenmiştim yaptığın iyi bir şeyi anlatmazsın. Annem pazardan dönüşte dilenci gördüğünde ekmek verir elma domates verir.  Kimseye bahsetmez. . .Sonra 4-5 saat sonra gördüm kız beni whatsaap'tan engellemiş. Anlam veremedim. Ona değil insanlığa garipsedim. Hayat öyle bir hale gelmiş ki. Kimse karşılıksız bir şey yapmaz olmuş ve ben yapına kız kim bilir ne düşündü. İylik yapmak tuhaf bir şey olmuş. Dünya ne kadar kötü bir hale gelmiş. Bunu kabul edemem. Birileri daha olmalı yeryüzünde . . .

hayat böyle çok güzel diyebilmeliyiz beraber. yalan olsa da. . .Pzt, 5 Haz 2017, 22:58 (2 ay önce)
wersolame
wersolame
all human will , without exception , eventually die

Hayatımın hiçbir yerinde düzen olmayan ben takip edilen ve takip edenler sekmesi aynı sayıyı göstermiyorsa deliriyorum , kaşım gözüm oynamaya başlıyor Bunun ergenlikle alakası olmamasını diliyorum , aynı zamanda bir film sitesinde itiraf başlığına itirafımsı bir şey bırakmanın hüznünü yaşıyorum


Paz, 28 May 2017, 04:26 (2 ay önce)
reklamlar

s_s_c
s_s_c


Uzun bir aradan sonra, itiraflar bölümüne girdim ve baştan sona tüm sayfaları okudum :] en çok eğlendiğim itiraflar, Havlayankuzu'nun itirafları oldu.


Paz, 28 May 2017, 02:43 (2 ay önce)
ollugunkoru
ollugunkoru


seçenek çokluğundan ötürü o filmden o filme atlayıp  çözümü; 'e bari kitap okuyayım ' da bulan başkaları da vardır herhalde o.O Allah bereket versin demeli miyim listelerinize bilemedim . zira seçim yapamadım film konusunda.:)  sonuç : ' Cemil Meriç - Mağaradakiler :)Paz, 5 Şub 2017, 22:20 (6 ay önce)
reklamlar

asdf_13
asdf_13


Bazen yoktan yere mesaj kutusuna girip şu yazıyı okuyorum:

"hiç yeni mesajın yok.
nihohaha!!"Sa, 18 Eki 2016, 12:12 (10 ay önce)
Rahilaa
Rahilaa


İtiraf ediyorum ..

bu başlık altında, bir çok üye hakkında bilgi sahibi olabilmek ne güzel :) Aslında sürekli itiraf edilmeli ..  Sa, 11 Eki 2016, 14:26 (10 ay önce)
jerennes
jerennes
Never show anyone. They'll beg you and they'll flatter you for the secret, but as soon as you give it up... you'll be nothing to them.

Senelerdir izlediğim tüm iyi filmleri, yeni ayrıldığım eski eşimle beraber izlediğim için aylardır iyi film izleyemiyorum. Beraber izlediğimiz tüm diziler yarım kaldı, devam etmeye ne zaman başlayacağımı çok merak ediyorum.Pzt, 4 Oca 2016, 17:51 (yaklaşık bir yıl önce)
sinnemannia
sinnemannia


Çoğu zaman vakit geçirdiğim insanlardan nefret ediyorum sonra da onlarla vakit geçirdiğim için kendimden ...Cu, 18 Ara 2015, 19:03 (yaklaşık bir yıl önce)
Themis
Themis
Hüzünlü bir ruh insanı mikroptan daha hızlı öldürür.

3 gün önce takip edip üç gün sonra takibi bırakıp kendine takipçi dizip takibi az tutan arkadaşlar gözlerinizden öpüyorum. Her daim ergen kalın. İçinizdeki ergeni öldürmeyin. Paz, 18 Eki 2015, 15:53 (yaklaşık bir yıl önce)

yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "