Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> öneri ve görüşler -> film fecir ile ilgili
"Film Fecir ile ilgili" başlığına cevaben...
enik-kral
enik kral
'' Gökyüzü gibi bir şey bu çocukluk, Hiçbir yere gitmiyor. ''

kavuniçi ne güzelde yazmış film fecir de yazarken çıkan sorunları...

bir de ne olacak bu kavuniçinin durumu nedir ?  bir şeyler yazdı yazdığına yazacağına pişman ettiler bizim başımıza aynısı ne zaman gelecek acep....Cts, 31 Mar 2012, 02:18 (5 yıl önce)
kavunici
kavunici
dünya düzdür.. inekler uçabilir.. nükleer zararsızdır!

film fecir'e yazı yollarken ben genelde yazı yolladığımız sayfada yazıyorum direk, yani başka bir yere yazıp kopyalamıyorum, çünkü o zamanda yazı tamamen paragrafsız, satır başısız bir hale dönüşüyor. ki o zamanda yazınız düzeltmeniz için size tekrar geri gönderiliyor. :) 

her neyse,

yazmam bazen uzun sürdüğü için ve bir süre sabit beklendiğinde aktiflik sona erdiği için ve taslak olarak kaydet seçeneği her zaman çalışmadığı için ve o sayfadan yazı kopyalanamadığı için yazımızı kaybedebiliyoruz. 

işte o zaman film fecir yazı göndermneye dair tüm heves kaybolup gidiyor. 

sayın sevgili yönetici arkadaşlarım, bu işe bir el atsanız bizi nasıl sevindirirsiniz anlatamam. 

hiç değilse o taslak olarak kaydet seçeneği hata vermesin, yada hiç değilse kopyalayabilelim. yada ne bileyim işte, bi şeyler olsunda biz böyle madur olmayalım. :)

teşekkürler.

sevgiler. 

 

 Paz, 22 Oca 2012, 18:34 (6 yıl önce)
MDolla
MDolla


Öncelikle belirteyim ki, yazılarımı Filimadamı cemiyetiyle paylaşmak çok hoşuma gidiyor, çok güzel geri dönüşler alıyorum ve bu da beni daha fazla yazmaya motive ediyor. Teşekkürler!

Bir sıkıntımı dile getirmek istiyorum ama. Kontrol süresiyle ilgili. Elbette editörlerin iş güç sahibi meşgul insanlar olduğunu tahmin edebiliyorum. Ama mesela sinemada oynayan güncel bir film ile ilgili bir yazı yazdığımda, sıcağı sıcağına hemen okuyucuyla buluşsun istiyorum. Yazı 1-2 hafta sonra yayınlandığında konunun sosyal medyadaki tazeliği kaybolmuş olabiliyor. Bu konuda muhtemelen yapabileceğiniz bir şey yok ama gene de belirtmek istedim.

Film Fecir köşesinin Filimadamı'nın gerçek bir popüler sinema portalına dönüşümünde önemli rol oynayacağını düşünüyorum... diyerek sözlerimi tamamlıyorum :pCts, 21 Oca 2012, 15:17 (6 yıl önce)
reklamlar

bestreaction
bestreaction
sıradan bir kullanıcı olmanın dayanılmaz hafifliği

çok güzel olur. bunu ilk fırsatta ekleyeceğiz.Sa, 17 Oca 2012, 22:03 (6 yıl önce)
daw
daw
iyi orta gol getirir

"telgrafın tellerine" olayı filmfecir'de de olsa güzel olur bence.Sa, 17 Oca 2012, 21:09 (6 yıl önce)
reklamlar

bestreaction
bestreaction
sıradan bir kullanıcı olmanın dayanılmaz hafifliği

film fecir'de bir hareketlenme var.

 

film fecir'de uygulama açısından canınızı sıkan, şu olsa daha güzel olurdu dediğiniz şeyler varsa, buradan bizimle paylaşabilirsiniz.Sa, 17 Oca 2012, 00:53 (6 yıl önce)
bestreaction
bestreaction
sıradan bir kullanıcı olmanın dayanılmaz hafifliği

bir yazıyı okuduğunuzu belirtip beğendiğinizi belirtmediyseniz?? yani ya beğenmemişsinizdir ya da yorum yapmak istemiyosunuzdur. o yüzden şimdilik böyle kalması daha uygun diye düşünüyorum. zaten az yazı gönderilen bir yeri daha da kısırlaştırmanın bir yararı olmayacak.Paz, 21 Kas 2010, 13:14 (7 yıl önce)
yoko-o-noo
yoko o noo
hazır reçete yok..!

okudum diye işaretlemenin bir katkı sağladığını düşünmüyorum ben de.. Paz, 21 Kas 2010, 08:23 (7 yıl önce)
spike-spiegel
spike spiegel
vizyon filmleri & anime

Bu kısımla ilgili, yazının altında yer alan okudum ve beğendim yerine, beğendim ve beğenmedim olsa? okudum diye işaretlemek anlamsız gibi. Bir de hangi filmle ilgili ve yazar kısımları daha büyük olsa? Çrş, 10 Kas 2010, 12:58 (7 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "