Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> uluslararası istanbul tasarım sempozyumu için kayıtlar başladı
"Uluslararası İstanbul Tasarım Sempozyumu için kayıtlar başladı" başlığına cevaben...
bestreaction
bestreaction
sıradan bir kullanıcı olmanın dayanılmaz hafifliği

Uluslararası İstanbul Tasarım Sempozyumu için kayıtlar başladı

 

İKSV tarafından ilki 2012 yılında düzenlenecek olan Uluslararası İstanbul Tasarım Bienali'nin ön etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen Uluslararası İstanbul Tasarım Sempozyumu, Aralık ayında Türkiye ve yurtdışında tasarım alanında öne çıkmış değerli konuşmacıları ağırlayacak. Sempozyum, mekân sponsorluğunu üstlenen Kadir Has Üniversitesi'nde gerçekleşecek. "Tasarım ve" başlığını taşıyan sempozyumda iş dünyasına, ekonomiye ve yaşam kalitesine doğrudan etki eden tasarım hakkında duymak isteyeceğiniz her şey konuşulacak. Uluslararası İstanbul Tasarım Sempozyumu, yaratıcı endüstrilerde rol alan herkesi "tasarım ve" teknoloji, ekonomi, politika, endüstri, insan, kültür, çevre, innovasyon gibi farklı konuların ilişkisi üzerine yürütülecek bu tartışmalara katılmaya çağırıyor. Uluslararası İstanbul Tasarım Bienali ve sempozyum programıyla ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayın.  

 

TASARIM VE: Uluslararası İstanbul Tasarım Sempozyumu
2-3 Aralık 2010
Kadir Has Üniversitesi (Cibali), D Blok

 

Genel kayıt döneminde, İKSV binasındaki ana gişeden (Pazar hariç 10.00-18.00), Biletix satış noktalarından, Biletix çağrı merkezinden [(216) 556 98 00] ve www.biletix.com'dan ödeme işlemleri ve kayıt gerçekleştirilebilir.

 

Katılım ücreti, kısa bir süre için 350 TL'dir (Siyah ve Beyaz Lale üyeleri için 260 TL, Kırmızı ve Sarı Lale üyeleri için 280 TL). Öğrenciler için indirimli ücret 150 TL'dir (Siyah ve Beyaz Lale üyeleri için 110 TL, Kırmızı ve Sarı Lale üyeleri için 120 TL).

 

Ayrıntılı bilgi ve toplu kayıt için pazarlama@iksv.org veya (212) 334 07 81Prş, 28 Eki 2010, 13:25 (7 yıl önce)
güncellendi: 7 yıl önce (2010-10-28 13:26:15)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "