Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> filmler hakkında ( genel ) -> özel bir rica
"Özel Bir Rica" başlığına cevaben...
black-smoke
black smoke
kapatılan hesaplardan doğabilecek zararları minumuma indirmek amaçlı açılmış filimadami.com hesabı. sadece konu mankeni.

Özel Bir Rica

 

Arkadaşlar biliyorum burası filmlerle ilgili bir site ricamın adresi burası değil ama yinede yardımcı olan olursa çok sevinirim. Kaç zamandır Boy George un çocukluğumda müzik yelpazesi ve pop saati programlarında izlediğim klibini arıyorum yaşı 30 üstü olanlar bu 2 programı anımsayacaklardır. Google.com ve youtube.com da birçok anahtar kelimeyi yan yana getirip aradım ama bulamadım klipte Boy George bir giysi dolabının içinde ve giysi dolabı ağır ağır suya batıyor Boy da dolabın içindeki giysilere dolanıp duruyor bir yandan da bir ahtapot giysi dolabını kollarıyla sarıyor lütfen bu şarkının adını bilen varsa yazsın Boy George octopus gibi kelimelerle arattım olmadı Boy un neredeyse birçok klibini izledim gene bulamadım klibin Boy Georga a ait olduğuna eminim bilenler varsa yazsınlar ayrıca hatırlayamadığımız klipleri hangi siteye yazabiliriz böyle siteleri bilenler varsa o siteleri de yazsınlar. Teşekkürler.Cts, 2 Eki 2010, 10:14 (7 yıl önce)
güncellendi: 7 yıl önce (2010-10-02 22:08:14)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "