Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> filmler hakkında ( genel ) -> sinema salonu önerisi/yergisi
"Sinema Salonu Önerisi/Yergisi" başlığına cevaben...
yoko-o-noo
yoko o noo
hazır reçete yok..!

Beyoğlu Pera Sineması klasik çizgisiyle hoştur, ama kışın sıkı giyinmek şart.. Beyoğlu Alkazar Sineması da keza.. efendi gibi seyrediyorsunuz filminizi..

 

Istanbul Modern Sinema'nın salonu oldukça büyük, yerin altında ferah bir alan yaratmışlar.. kolonlardan birinin arkasına gelmezseniz seyri güsel..Prş, 7 Eki 2010, 10:27 (7 yıl önce)
alcoholica
alcoholica
"Dear God! Thanks for beer, woman and football. Keep up the good work."

Bizim burada Bahçelievler Metroport Cinevip'te her gün, her film, her seans, herkese sabit fiyat 6 lira. Gnctrkcll ile alırsanız 5'e geliyor. Ama 3D'lerde değişiklik yapıyor olabilirler.

 

Sinemaya gelince, hemen hemen her salonu birbirinden farklı. Fakat bir tane berbat bir salonu var ki söylemeden geçmeyeyim. Salonda bildiğiniz eğim yok. Dümdüz ve tüm koltuklar sırayla arka arkaya. Minibüs, otobüs gibi. Ben zor görüyorum, benim arkama geçen yandı.

 

Ama mesela başka bir salonu oluyor, 50-60 kişilik ama mini ekran falan değil. Orada gayet güzel, yastıklarınızla izliyorsunuz.

 

Ayrıca sevgililer için sevgili koltukları da oluyor, yahşi batı'yı hatta öyle izlemiştim orada.

 

Yeri de Bahçelievler metrobüs durağının bitişiği. Mecidiyeköy'den 19-21 dk. falan.Prş, 23 Eyl 2010, 16:58 (7 yıl önce)
güncellendi: 7 yıl önce (2010-09-23 16:59:10)
pepe-le-pew
pepe le pew
something wicked this way comes

Kafkaya katılıyorum. Kentpark şu sıralar benim de favori sinema adresim. Ferah salonları ve çok rahat koltukları var. Ayrıca diğer AVMlere göre nispeten daha ucuz.

Bunun dışında nostaljik atmosferiyle Kavaklıdere Sineması'nı çok severdim eskiden. Çeşitli festivaller burada düzenlenir ya da festival filmlerini gösterirlerdi sıklıkla. Hatta yazları o senenin en iyi filmlerinin gösterildiği bir hafta vardı. Güzeldi yani :) Ama maalesef birkaç sene önce kapandı. Umutla yeniden açılacağı günü bekliyorum.Prş, 23 Eyl 2010, 16:10 (7 yıl önce)
reklamlar

birkafkahikayesindegodoyubekle
birkafkahikayesindegodoyubekle


kentpark koltukları süper ... ben de aslında sevmiyorum avm sinemalarını..Prş, 23 Eyl 2010, 15:49 (7 yıl önce)
havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

kafanı iki dakka kaldırsana diyenlerden nefret ediyorum.

Koca kafamdan da nefret ediyorum.

"Kafamı nasıl kaldırayım birader", cevabını vermekten yoruldum.

Neyse ki, uzun süre sinemaya gidemeyeceğim.

O da bir şey.

 

Kocaeli şehrinde ikamet ediyorsanız, sadece "Dolphin" sinemalarını önerebilirim.

Belsa desen kötü bir anı.

Ncity ise boş bir hulya.

En iyisi evinizdeki sinema.Prş, 23 Eyl 2010, 15:20 (7 yıl önce)
güncellendi: 7 yıl önce (2010-09-23 15:22:36)
reklamlar

kompos
kompos
I wanna ride my bicycle!

Alışveriş merkezlerindeki sinemalar genelde çok kötü geliyor bana. Filmin başlamasından dakikalarca sonra bile sallana sallana salona girenler. Bağıra bağıra konuşanlar. Hapur hupur yiyenler. Kötü seyirci de film zevkini mahvedebiliyor.Prş, 23 Eyl 2010, 14:06 (7 yıl önce)
mozsoylar
mozsoylar
evet, nerde kalmıştık?

cinebonus sinemaları. iki arkadaş sinemaya film izlemeye gittiğinde es kaza da popcorn ve kola aldığında 2 aylık sınırsız internet parasını 2 saatte bıurakırsınız. illa kalite istiyorsanız cinebonus tam size göre...Prş, 23 Eyl 2010, 13:48 (7 yıl önce)
yoko-o-noo
yoko o noo
hazır reçete yok..!

AFM Fitaş'ın koltukları yer yarılsın yerin içine girsin - o neyin cakası..? Madem devasa yaptınız koltukları, eğim verseydiniz yere de - alt yazıları kaçırmasaydım..!! boyumdan posumdan şüphe ettim..

 

Bilet fiyatı 11:00 TL bu arada. Mısır ve kola ikilisine hiç bulaşmayalım isterseniz..Prş, 23 Eyl 2010, 10:12 (7 yıl önce)
yoko-o-noo
yoko o noo
hazır reçete yok..!

 

hiç de atlanmaması gereken bir husus bence.. en çok keyifle film izleyebildiğiniz sinema salonları , nalet olsun dedirttiren salonlar..Prş, 23 Eyl 2010, 10:06 (7 yıl önce)
güncellendi: 7 yıl önce (2010-09-23 10:08:02)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "