Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> öneri ve görüşler -> kategorize - tekrar seçim
"kategorize - tekrar seçim" başlığına cevaben...
bestreaction
bestreaction
sıradan bir kullanıcı olmanın dayanılmaz hafifliği

öneri dikkate alındı: "beni kategorize et" aparatında "tekrar seçeyim" özelliğini kullandığınız zaman eskiden işaretlemiş olduğunuz kategoriler seçili olarak karşınıza gelecek.

not: film sayfasına giriniz ve "f5" ile sayfanızı yenileyiniz. (malum cache)Cu, 4 Mar 2011, 22:58 (7 yıl önce)
Ellez
Ellez


Güzel öneri. +1Paz, 13 Şub 2011, 20:05 (7 yıl önce)
beriberibulue
beriberibulue
"beni bütün deliler dışladı,akıllılar arasında yerim yok"

birkaç gün önce izlediğim bir filmi kategorize etmek istedim ben de,lakin tuşa tıkla tıkla bi-hal olsam da istediğim listeye yönlenemedim bir türlü.sorun benden ötürü mü bilemedim.Sa, 1 Şub 2011, 23:43 (7 yıl önce)
reklamlar

hcagri
hcagri
I'll be back...

benim şöyle bir maruzatım olacaktı efendim. şimdi filmlerin sayfalarındaki beni kategorize et bölümünden istediğimiz etiketleri pek güzel seçebiliyoruz fakat bugün fark ettim ki daha önceden kategorize ettiğimiz bir film için denediğimizde önce tekrar seçeyim butonu çıkıyor ona tıklayınca da liste geliyor. işte o listede halihazırda işaretlemiş olduğumuz seçenekler direk seçili gelse, öntanımlı olarak güzel olmaz mı? önceden ne seçtiğimi hatırlamıyorum ben mesela şu anda.Paz, 5 Eyl 2010, 13:56 (7 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "