Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> öneri ve görüşler -> filimadamı logosu
"filimadamı logosu" başlığına cevaben...
jason-freddy
jason freddy


logo şöyle bir düşüncem var bilmem beğenir misiniz ekranı ortalayacak şekilde ADAMI yazılsın büyük harflerle ortadaki A yerine elleri belinde göğsünde belli olacak büyüklükte F yazılı olan pelerini olan süper kahraman niteliğinde bir adam olsa ADAMI nın sol üstüne de yakışacak bir şekilde FİLiM yazılsa nasıl olur ben kabataslak bir kalemle çizdim de bana göre güzel oldu

yani filim adamını  superman  örümcek adam adam lastik adam batman gibi bir süper kahraman  imajı  bence güzel olur

altına filim adamıyla ilgili güzel esprili bir cümle yazı yazdım mı bence süper olur tabii takdir sizin  ben sizin istediğinizi yapıp fikrimi yazdım   Çrş, 8 Eyl 2010, 12:48 (7 yıl önce)
güncellendi: 7 yıl önce (2010-09-08 12:49:43)
EmirhanErturk
EmirhanErturk
"Olabileceklerin tümünü gördüm, fakat asla olmayacak..."

önce 2-3 paragraf yazdım sonra çoğunun yazıldığını farkedince sildim :)

Logonun yanındaki boşluk olmamış. orası biraz daha daraltılıp; random olarak herhangi bir aktör/yönetmen (ufak bir resim ve birkaç satır biyografi bilgileriyle birlikte) gelebilirse fena olmaz hani.

saygılar, kolay gelsin :)Paz, 5 Eyl 2010, 17:11 (7 yıl önce)
bestreaction
bestreaction
sıradan bir kullanıcı olmanın dayanılmaz hafifliği

eski simgeyi tarayıcınız "cache"ledi için hala onu göstermeye devam ediyor.

"f5" tuşuna ya da tarayıcınızın "yenile" butonuna basarak filimadami.com sayfanızı yenileyiniz.Paz, 5 Eyl 2010, 00:51 (7 yıl önce)
reklamlar

bezdim
bezdim
"bir filim madami kolay yetismiyor ki"

bestreaction bence onlar hala kalp gibi gözüküyor :)Paz, 5 Eyl 2010, 00:25 (7 yıl önce)
bestreaction
bestreaction
sıradan bir kullanıcı olmanın dayanılmaz hafifliği

şu an böyle bir şey düşünmedik ama üye sayfaları hakkında farklı önerileriniz varsa bize iletebilirsiniz.Sa, 31 Ağu 2010, 13:44 (7 yıl önce)
reklamlar

persus
persus
Her Daim Sarhoş..

bu arada merakımdan soruyorum tema değişikliği ile üye sayfalarında da bir değişiklik olacak mı acaba?Sa, 31 Ağu 2010, 12:31 (7 yıl önce)
persus
persus
Her Daim Sarhoş..

ben logo ile ilgili değilde yeni tema ile ilgili paylaşılan ekran alıntılarıyla ilgili düşüncemi paylaşmak istiyorum. anladığım kadarıyla temada kullanıcıların alışık olduğu beyaz renkten vazgeçilmemiş. bu bir tercihtir olumlu veya olumsuz bir düşüncem yok bu konuda. ancak arama kutucugunun reklam banneri üstündeki yerini pek beğenmedim orda sırıtıyor bence. birde gözüme hoş gelmeyen bir diğer anektod ise menunun çok yukarıda olmasıyla alakalı.. bu şekilde değilde şuanki klasik halinde bir  menun olması ve açılır kapanır üye menülerinin ise daha uygun bir yere taşınmasının iyi olacağını düşünüyorum..

bu arada kolaylıklar diliyorum :)

 

ayrıca şuan aklıma geldi ilerleyen zamanlarda sinema haberlerinin de yayınlanabileceği bir ana sayfa şablon oluşuturlması sitenin hit ve reklam gelirlerinin artmasına neden olabilir.

 Sa, 31 Ağu 2010, 12:27 (7 yıl önce)
bestreaction
bestreaction
sıradan bir kullanıcı olmanın dayanılmaz hafifliği

aslında o kalp değil ok simgesi ama küçülünce öle kendinden geçmiş :) ben de kalp figürü ne yahu diyorum. ok işaretlerinin kalbe benzediğini sonradan farkettim.

 

tarumnac, ok işaretlerine(kalp)  tıklayarak "terk-i diyar" linkine ulaşabilirsin.

 

kalp figürü için edit:  siteye romantik bir hava katmak falan değil amacım :P

 

#kapl figürü için bir edit daha: simge güncellendi şimdi oka benzedi sanırım. sayfanızı "f5"leyiniz.Sa, 31 Ağu 2010, 10:01 (7 yıl önce)
güncellendi: 7 yıl önce (2010-08-31 10:21:44)
tarumnac
tarumnac


orijinal logonun kalması(geri gelmesi) iyi olmuş ancak kalp işaretiyle ilgili benim de sıkıntılarım var. Ve son olarak "terk-i diyar" görünmez mi oldu?Sa, 31 Ağu 2010, 07:49 (7 yıl önce)
güncellendi: 7 yıl önce (2010-08-31 07:51:54)
selpak
selpak
hiç bitmeyen bir filmi olmalı insanın...

şimdi girdim siteye, yeni bakınma imkanım oldu. öncelikle kalp figürünün film sitesiyle alakası yok, bu konuda acımasızca cümlemi söyledim best. bunun dışındaysa ille yenilik yapalım diyen bir site yöneticimiz olduğu için her ne kadar şanslı olsak da evde sürekli eşyaların yerini değiştirip bir şeyler yapan annem varmış gibi huzursuz oluyorum her değişikliğe gidildiğinde.

bu arada winternight'a katılamayacağım; site genelde genç ruhlulara hitap ettiği için argo olmasa da daha 'rahat' bir dil seçimi hepimizi daha 'rahat' kılıyor. bence üslubumuz gayet normal, gayet 'bizden'.

 Sa, 31 Ağu 2010, 05:15 (7 yıl önce)

yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "