Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> filmler hakkında ( genel ) -> spor konulu filmler
"Spor Konulu Filmler" başlığına cevaben...
babelfish
babelfish
"Artık eve girmeyiz. Ne de olsa; parka giyen kuşağın hayallerindeki, parka giden çocuklarız"

hmm ana teması aslında spor olmasa da, The Blind Side da var.. Bir de hala izleyemediğim Invictus.. Yine ana konusu bambaşka bir şey olup, sporun bir dalını filmin içine çok güzel yerleştiren bir başka film de, Annemler Tatilde'dir..Çrş, 25 Ağu 2010, 17:43 (7 yıl önce)
aforozzedeler
aforozzedeler
Boşal da semenini ye!

futbol üzerine en klasiklerinden -- green street hooligansÇrş, 25 Ağu 2010, 13:45 (7 yıl önce)
güncellendi: 7 yıl önce (2010-08-25 13:45:45)
mj23
mj23
-canım kardeşim ;uyan lütfen.

Amerikan futbolu,futbol,baskteball,baseball konulu film tavsiye edebilir misiniz? benim tavsiyem

he got game

baş rollerinde ray allen ve denzel washington un oynadığı basketbol içerikli gibi gözüken fakat oldukça ağır olan bir film ... nba de phoenix suns takımında forma giyen stephon marburynin hayatı anlatılır filmde ... annesinin ölümüne sebep olduğu için hapse giren babasıyla konuşmayan genç basketbolcuyu devlet üniversitelerinden birine kayıt olmasını sağlaması için yetkililer babasını bir süreliğine serbest bırakır ... eğer ikna etmeyi başarırsa cezasını hafifleteceklerdir ... çocuk çok yetenekli bir oyuncu olduğu için özel üniversitelerden inanılmaz teklifler gelmektedir ... bir taraftada babasının ikna çabası... zor bir karar vermek zorundadır çocuk...

ve white men can't jump

Billy Hoyle (Harrelson) ve Sidney Deane (Snipes) alışılmadık basketbol ustalarıdır. Los Angeles kortlarında ilerleyebilmek için beraber oynamaya başlarlar, stilleri ise hızlı, tehlikeli ve komiktir. Yönetmen ve yazarı Ron Shelton, ve yardımcı oyuncusu iç gıcıklayıcı Rosie Perez olan BEYAZLAR BECEREMEZ 3 sayılık, yükseklerden uçan bir hit komedi!Çrş, 25 Ağu 2010, 13:39 (7 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "