Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> serbest duyurular
"Serbest Duyurular" başlığına cevaben...
zerafrancie
zerafrancie
big mouth strikes again

seyr -i sual de dexter la ilgili bi soru çıkıyor. 

  ---spoiler---

dexter kaçıncı sezonda dul kalıyor?


---spoiler---

diye bi soru. ben daha dördüncü sezona dün geçtim. bugün bunu öğreniyorum.kaldırın bu soruyu lütfen. hiç hoşlanmadım bu durumdan. eminim ben gibi hoşlanmayanlar da olmuştur ya da olacaktır. teşekür ediyorum.Prş, 15 Mar 2012, 10:33 (6 yıl önce)
dansedenayi
dansedenayi
beni dansedenayi zannettiler, ben dansedenayi degilim.

selam filimadami toplulugu,

simdi durum su ki gozum gibi baktigim 2004subat-2010aralik arasi -birkac fire vardir mutlak- aldigim cnbc e dergilerimi verecegim biri ariyorum.

bazilari icin sadece dergi olabilir ama nice filmi ordan gorup izlemek istemisimdir:) ha bulabildim mi cogunu hayir:)

neyse dedigim gibi kisa sure sonra mobil bir hayata gecmem gerektigi icin esyalarimdan feragat etmem gerekiyor. dergiler icin herhangi bir beklentim olmayacak. kargolar gonderirim. ilgilenen olursa goruselim e mi?Cts, 25 Şub 2012, 22:44 (6 yıl önce)
babelfish
babelfish
"Artık eve girmeyiz. Ne de olsa; parka giyen kuşağın hayallerindeki, parka giden çocuklarız"Paz, 12 Şub 2012, 19:12 (6 yıl önce)
reklamlar

babelfish
babelfish
"Artık eve girmeyiz. Ne de olsa; parka giyen kuşağın hayallerindeki, parka giden çocuklarız"

Öğrencilerin en çok para harcadığı şeylerden biri olan fotokopi olayına süper bir çözüm: bedava fotokopi!!! Yuh olmaz öyle şey demeyin, şuraya bakın. Yalnız tabii resmi evraklar için kullanılamaz imiş, çünkü kağıtların üzerine, satır aralarına reklam almışlar resmen =D Zaten başka türlü nasıl olsundu, değil mi ama eheh..

 

( Ulen ben mezun oldum gittim ya, bizim üniversitenin çarşısına da açmışlar şube. Alacağınız olsun.. ) Sa, 5 Nis 2011, 23:25 (6 yıl önce)
bazinga
bazinga
bir kitaplık yaşar, bir kelime söylerdi.

bülent ortaçgil konseri varmış bu akşam ücretsiz sevenlere duyurulur...

http://www.bugunbugece.com/istanbul/M%C3%BCzik/Pop-Rock/44052-B%C3%BClent-Ortacgil.html

 

 

1001 İcat Sergisi 17 Ağustos-30 Eylül Sultanahmet meydanı bilim meraklılarına duyurulur.Prş, 19 Ağu 2010, 13:27 (7 yıl önce)
reklamlar

ediylenbudu
ediylenbudu
bazı günler ben oturup da altı için bir sarkı söylerim, altı

Ve lütfen, kaldırıma yapışık taş kapların temizlik takibini yapalım, yaptıralım. İstanbul'da varlar, Eskişehir'de de var sanırım, başka nerede vardır bilmiyorum ancak temiz ve hijyenik olmadıkları sürece orada durmaları yarardan çok zarardır. 

Kapımıza koyduğumuz suları da döken olmadığı sürece taze tutmaya çalıştığımız takdirde hastalanmadan susuzluğunu yenmiş sokak arkadaşlarımız olur.

Teşekkürler Kafka, Godo, Bekle :)Pzt, 16 Ağu 2010, 19:35 (7 yıl önce)
güncellendi: 7 yıl önce (2010-08-16 19:36:40)
birkafkahikayesindegodoyubekle
birkafkahikayesindegodoyubekle


belediyeleri arayalım arkadaşlar, kaldrım yenilemesi yapanları özellikle sıcak günler hayvanlar için koyduğumuz kapları deviren insanlar var bu yüzden soralım kaldrıma yapışık, engelli yurttaşlar için de sorun teşkil etmeyecek şekilde taş kaplar yapabilirler mi?Pzt, 16 Ağu 2010, 16:02 (7 yıl önce)
DJ-Track
DJ Track


Bu bölümde serbest, her telden duyuru yapalım arkadaşlar.

 

Ankara ve Samsun Devlet Tiyatrolarında yeni çıkacak ve sergilenecek olan Oyunlara dikkat edelim. Tiyatronun Websitesi yakında Güncellenir. :)Pzt, 16 Ağu 2010, 15:55 (7 yıl önce)
güncellendi: 7 yıl önce (2010-08-16 15:55:18)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "