Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> ilginç internet organizmaları
"İlginç İnternet Organizmaları" başlığına cevaben...
havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

İnternet,büyük bir alem. Tehlikelerle dolu. Çeşit çeşit hayvanat,birbirinden tehlikeli organizma,masum bir kullanıcı için her an tehlike oluşturabilmekte. Bir pazar sabahı başlayan eğlenceli bir sanal yolculuk aniden kabusa dönüşebiliyor. Günümüzde,sıradan bir kullanıcı için sorun oluşturabilecek bu organizmaları tanıyalım istedim. Hayatta kalma adına.

 

1.APAÇİ/APACHE

 

Apaçiler,bilinen en eski tehditlerden. Özellikle, dişilere musallat olan bu yaratıklar,aslında oldukça sevimli,küçük mahlukatlardır. Tabi idare etmeyi bilirseniz. İlk Apaçi,1996 yılında keşfedildi. Analiz için Londra'ya yollanan bu Apaçi'nin adı "yrrak35" di. Ancak ne yazık ki,Apaçiler esaret altında uzun süre yaşayamadıkları için bu gizemli organizma hakkında yeterli inceleme yapılamamıştır. Yine de,günümüz bilimi biza bu canlılar hakkında bazı veriler sağladı.

 

Genel Özellikleri :

1-) Apaçilerin %99.9'u erkektir. Ender de olsa dişileriyle karşılaşıldığına dair raporlar var. Ancak çoğu Apaçi,doğada bir güvenlik önlemi olarak,dişi taklidi yapar. Kendilerini dişi olarak tanıtabilirler. Yanlış anlaşılmanın sebebi bu olabilir. Tabi,yine de doğal ortamında, gerçekten dişi bir Apaçiyle henüz karşılaşmadık.

 

2-) Apaçiler'in en temel anatomik özellikleri; doğaları ile uyuşmayan imajlarıdır. Saçları jöle ile yukarı dikilmiştir. Bu jöle kendi doğal salgıları mıdır ? Bilinmiyor. Üzerinde AC/DC, METALLİCA, KİLLER vb.. etiketler olan tişörtler ve uzun kot pantolonlar giyerler. Çoğunda, modifiye arabalara dair takıntılı zevkler vardır. Daima,yere bakarlar. Konuşurken,yüz yüze gelirseniz buna dikkat edin. Gözlerinin içine bakmaya çalışın,bu onları çok korkutur.Sürü halinde gezerler. Tek tek güçleri oldukça düşüktür.

 

3-) Sanal okyanuslar,onların temel habitatını oluşturur.Gerçek alemde,çoğu hayatta kalamaz. Kalabilenler ise,gerçekten tehlikeli olanlarıdır. Bu "uber-Apaçi"ler diğer Apaçiler'i kontrol edebildikleri için ayrıca risklidirler.

 

4-) Apaçiler,çok becerikli taklitçilerdir. İlk anda kendilerini herşey olarak gösterebilirler. Bu sebeple tanışmanızın üzerinden geçen ilk 3 saat çok önemlidir. Eğer diyalog esnasında iş giderek, üzerinize ne giydiğinize dair ayrıntılara doğru gidiyorsa, bilin ki, bir Apaçi size sarmıştır. 

 

5-) Apaçiler'in çoğu, yabancı bir dil kullanmaya çalışırlar. Genelde,yabancı dişileri temel hedefleridir. Ancak,İngilizceleri kendilerine hastır. Bu sebeple, yabancı dişileri ne demek istediklerini tam olarak çözümleyemeyebilir. Eğer,sizin yabancı bir dişi olmadığınızı anladıysa yine de size bu ilginç Apaçiçe ile sevgilerini yollamaya çalışacaktır. Örneğin: "Vajinya", "Sekis" , "Ar wi waç porn", "UP CAM", "Sikirt so sekisisy" "Yu su hat" vb... cümleler,Apaçiçe'ye dair örneklerdir. Görüldüğü gibi Apaçiçe, Seksle harmanlanmış özel bir dildir.

 

6-) Apaçiler'in nasıl üredikleri hala bir sırdır. Tamamı erkek olan bu bireylerin dölledikleri bir kraliçe Apaçi olduğu iddiası bilim çevrelerinde pek rabet görmemiştir. Büyük ihtimalle, Apaçiler bölünerek çoğalmakta.

 

7-) Apaçiler'in en çok korktukları şey, yine dişilerdir. Evet,oldukça ironik bir gerçek.

 

8-) Apaçiler'in bir kısmı, dönüşkendir. Gündüz gayet normal canlılar olan bu Apaçiler, gece 12'den sonra Apaçi haline gelirler. Buna bir tür virüsün sebep olduğu, en yaygın kanaattir. Ancak,virüs hala tespit edilememiştir.

 

Bana Apaçi Sardı Ne Yapmalıyım ?

 

Bu soru,birçok genç ve masum hanımkızımızın sorduğu ancak cevap alamadığı bir soru. Size Apaçi sardıysa,öncelikle yapmanız gereken şey, sakin olmak. Endişe etmeyin,Apaçi size bu mesafeden bir zarar veremez. Önemli olan,idare etmesini bilmek. Apaçi, eğer idare edilebilirse oldukça eğlenceli bir canlı.

 

Apaçi'ye ne hissettiğini sorun. Niye Apaçi olduğunu sorgulayın. Unutmayınız ki,Apaçiler son derece hasta canlılardır. İş psikolojik sorgulamaya döndükçe Apaçiler'in gücü azalır. İçlerindeki Apaçilik yüzdesi düşmeye başlar. Belki de bir Apaçi'yi daha topluma kazandırdınız.

 

Apaçi'yle, ben de birinin bacısıyım, benim namusum babama emanet, erkek arkadaşım askerde,o duysa ne olur bilmem vb.... muhabbetler kurun. Apaçiler'in çoğu, bu tür bir altkültüre sahiptir. Karşısına çıkan her kızı, potansiyel motor, orospu,kaltak olarak gördükleri için,bir şekilde bu muhabbetlerle kafasındaki imajdan sıyrılmanız mümkün.

 

Ancak en kestirme yol, Apaçi'yi direkt şutlamaktır.Eğer eğlenmek istemiyorsanız,Apaçi'nin kafasına iki sağlam küfür yollayarak onu sersemletmek suretiyle kaçabilirsiniz. Veya, cama kayıtlı bir görüntü edinin. Göbekli bir amcanın,göbeğini kaşırkenki görüntüsü Apaçi'yi korkutacaktır.

 

 

 Paz, 25 Tem 2010, 15:35 (7 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "