Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> feriköy'de bir pazar
"Feriköy'de Bir Pazar" başlığına cevaben...
yoko-o-noo
yoko o noo
hazır reçete yok..!

Şişli Belediyesinin katkılarıyla organize edilen İkinci el, el işi ürünler ve antikaların satılacagı pazar Feriköy'de açıldı..

Her hafta Pazar günleri yapılacak olan pazarda eski eşyalarınızı, el işlerinizi, aklınıza gelen herşeyi alıp satabilirsiniz.
...
El işi takılar, taçlar, bereler, özel tasarımlar, ikinci el kıyafetler, ayakkabılar, çantalar, plaklar, kitaplar ve daha neler neler.. Sanatsal çalışmalar, hat, ebru ,minyatür, tablolar, antikalar, biblolar, kültablaları, sandıklar, murano cam ürünler ve eskiye dair aklınıza gelen ne varsa hepsi Feriköy'de Bir Pazarda...Müzik eşliğinde çayınızı içerek gezebileceginiz keyifli bir pazar..Bu pazar ve her pazar.. Feriköy'de Bir Pazar, renkli bir pazar.

Gelin siz de katılın.. İsterseniz masa kiralayın, isterseniz alışveriş yapın..

Dolaplarınızda biriken kullanmadıgınız eşyalarınızı elinizden çıkartın, yenilere yer açın....Kendi tasarladıgınız el işlerinizi satarak bütçenize katkıda bulunun..uzun zamandır kullanmadıgınız eşyalarınız yeni sahipleriyle buluşsun.

Arzu ederseniz giymediginiz, kullanmadıgınız eski kıyafetlerinizi, kitap,ayakkabı gibi işe yarayabilecek herşeyi, Şişli Belediyesi bünyesindeki Yerel Gündem 21 Dernegine bağışlayarak, Türkiyenin dört bir tarafında ihtiyacı olan insanlara ulaşmasını saglayabilirsiniz. Makbuz karşılıgında orada yer alacak olan derneklere bagışta bulunabilirsiniz

Listenizdeki arkadaşlarınızı, sizlerde davet ederseniz daha çok kişiye ulaşabiliriz..Herkesin katılacagı güzel keyifli bir pazar olmasını istiyoruz..

Masa Kiralama koşulları & Bilgiler:

1- Etkinliğin içeriğine uygun nitelikte satılıcak ürünler (Yiyecek ve İçecek satılamaz)

2- Masa kiralamak isteyen arkadaşlar buradan, ferikoydebirpazar@gmail.com adresinden veya 0532 603 08 63 nolu telefon numaramızdan bize ulaşarak masa ön rezervasyonlarını yaptırabilirler.

Bir masanın bir günlük ücreti 25 TL'dir. Masa boyutları 1.50 x 1 metre'dir

Pazar ola, şen ola....

Feriköy'de Bir Pazar Ekibi

 

 

Location: Feriköy sabit semt pazar alanı, Bomonti bira fabrikası yakını...
Street: Lala şahin sokak


Cu, 16 Tem 2010, 16:48 (7 yıl önce)
güncellendi: 7 yıl önce (2010-07-16 16:49:07)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "