Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> madde ve ışık sergisi
"Madde ve Işık Sergisi" başlığına cevaben...
yoko-o-noo
yoko o noo
hazır reçete yok..!

Borusan Müzik Evi nin bu yıl ev sahipliği yaptığı üçüncü sergi olan Madde-Işık sergisi, gördüğü yoğun ilgi ve gelen talep nedeniyle 12 Temmuz'dan itibaren pazar günleri de 12.00 - 19.00 arası açık olacak.

 

Madde-Işık sergisinde ziyaretçiler gerçeklik duygusunu kaybediyor, sesi görüyor, ışığa dokunuyor. Dünya çapında ünlü 9 sanatçı ve sanatçı grubunun teknolojik temalı eserlerinden oluşan Madde-Işık sergisinin küratörü, çalışmalarını Paris merkezli sürdüren ve dünyanın dört bir yanında çok önemli sergilere imza atmış Richard Castelli.

 

Sergide yer alan eserler ışık ve madde arasındaki ilişkiyi yansıtıyor. Düzenlemesiyle Borusan Müzik Evi nin iç mekânını adeta yeniden kurgulayan sergide yer alan eserler, gerçeklik duygusunu zorlayarak izleyiciye çarpıcı bir deneyim yaşatıyor. Işık ve maddenin geçişkenleştiği eserler farklı yorumlara açık. İzleyicinin algıları ve imgelemininde bıraktığı etkiyle adeta sesi görünür, ışığı da dokunulabilir kılıyor. Sergi bir yönüyle izleyeni ışığın karanlık tarafıyla da tanıştırıyor.

 

Pazartesi günleri kapalı olan sergi 9 Ekim tarihine kadar ziyaret edilebilecek.

 

Yer :Borusan Müzik Evi

Başlangıç Tarihi : 09 Temmuz 2010 - Cuma Bitiş Tarihi : 09 Ekim 2010 - Cumartesi

Tel: :0212 336 32 80

Adres :İstiklal Cad. Orhan Adlı Apayadın Sok. No: 1 Taksim/BeyoğluSa, 13 Tem 2010, 09:01 (7 yıl önce)
güncellendi: 7 yıl önce (2010-07-13 09:08:02)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "