Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> nolan'dan batman 3 tüyoları
"Nolan'dan Batman 3 Tüyoları" başlığına cevaben...
babelfish
babelfish
"Artık eve girmeyiz. Ne de olsa; parka giyen kuşağın hayallerindeki, parka giden çocuklarız"

Jim Carrey'den sonra daha iyi bir Riddler nasıl olacak bilemiyorum, ama bu üç isim içinde bu ayara en yakın isim kanımca Robin Williams'tır o halde. Her gudik rolü da artık Johnny Depp almasın ya =/ Neyse, zaten onu gene rezerve etmiştir Tim Burton başka bir proje için =D

 

edit: Bu arada şimdi okudum bir yerde, Batman Forever filmi için zamanında Robin Williams'a Riddler karakteri için teklif götürülmüş, ama o reddetmiş. Vay vay..Çrş, 6 Nis 2011, 15:52 (6 yıl önce)
güncellendi: 6 yıl önce (2011-04-06 15:57:09)
cosmictrickster
cosmictrickster
Batman olmak lazım bazen

ben gordon levitt ten yanayım. bence çok iyi kotarır. depp te olabilir ama... bilmiyorum :sÇrş, 6 Nis 2011, 11:25 (6 yıl önce)
AnathemA
AnathemA
İnsanın değerini varlığı değil yokluğu gösterir.

Christopher Nolan'ın Batman 3'ün yönetmenliğini kabul etmesi ile serinin hayranları derin bir nefes aldı. Şimdi tüm dikkatler Nolan'ın ağzından çıkacak olan ipuçlarına dikildi. Bakın Nolan filmle ilgili neler söylüyor?

Nolan'ın Batman 3 için yaptığı mini açıklamaya bakılırsa, filmin gösterim tarihi 2012 yılında gerçekleşecek. Yönetmen filmin şu anda senaryo aşamasında olduğunu belirtiyor. Senaryoyu kaleme alan ise The Dark Knight da harikalar yaratan Jonathan Nolan.


Filmde bu kez The Riddler karakterine yer vereceğini bildiğimiz Nolan,  onun kim tarafından canlandıracağını açıklamadı. Ancak listesindeki o üç isimden birini tercih edeceği bekleniyor: Johnny Depp, Joseph Gordon-Levitt ya da Robin Williams'ın, Gotham'ın eksantrik kötülerinden biri olarak karşımıza çıkması an meselesi.

 

Bununla birlikte Nolan'ın sanat yönetimi konusunda da The Dark Knight'taki taktiği izleyeceği söyleniyor. Özellikle makyaj ve kostüm konusunda Batman'de çığır açan Nolan'ın yine bambaşka bir The Riddler çıkaracağını umuyoruz.Prş, 8 Tem 2010, 04:08 (7 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "