Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> hava bükücünün hazin sonu
"Hava Bükücünün Hazin Sonu" başlığına cevaben...
Galadriel
Galadriel
Bu dünyada insanların korktuğu tek şey öğrenmekti.Acıyı,susuzluğu,açlığı ve üzüntüyü öğrenmek onların uykularını kaçırıyor,bu yüzden daha rahat döşeklere,daha leziz yemeklere ve daha neşeli dostlara sığınıyorlardı.

zuko rolüne seçilen kara kuru herifi görünce ben izlememeye karar vermiştim zaten.sonrada çok fazla eleştiri almış film.iyikide izlememişim.hala da izlemeyi düşünmüyorum.umarım devam filmleri çekilmez bu film de unutulur gider.filmide ya animasyon olarak yapılsın ki bence gerek yok kendi 3 sezonluk serisi bu işi görüyor zaten.ya da adam akıllı bi yönetmen çeksin eğer filmi olucaksa.karakterleride doğru düzgün seçsinler.hintli ateş ulusu mu olur ya :)Pzt, 16 May 2011, 12:20 (6 yıl önce)
AnathemA
AnathemA
İnsanın değerini varlığı değil yokluğu gösterir.

Shyamalan'ın The Last Airbender filmi henüz vizyona girmedi, ancak ABD'de yapılan ön gösteriminde eleştirmenler filmi eleştiri yağmuruna tuttu. Film, 2010 yılının (şu ana kadarki) en kötü filmi seçildi.


Nickelodeon'un en sevilen animasyon dizisi Avatar: The Last Airbender'ın, M. Night Shyamalan tarafından sinemaya uyarlandığını biliyoruz. Dizinin temel özelliklerinden biri olan mizaha yer vermeyen film, son günlerde ABD'li eleştirmenler tarafından yerden yere vuruluyor. Şimdiye kadar yazılan eleştirilerin (en az 80 adet eleştiri) yalnızca yüzde 9'u filme olumlu eleştiri getirdi. Geriye kalanlar, Last Airbender'ı yılın en kötü filmi seçti.

 

Henüz bir yorum yapmak için erken, ancak Rottentomatoes'ta az filmin %9'a düştüğünü hatırlayınca, Shyamalan'ın Avatar'ına çok da bel bağlamamak gerektiğini düşünüyoruz.Prş, 8 Tem 2010, 04:05 (7 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "