Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> the last photographe
"The Last Photographe" başlığına cevaben...
AnathemA
AnathemA
İnsanın değerini varlığı değil yokluğu gösterir.

Christian Bale'in aklı, Gotham şehrine dönmekle meşgül. Yeni Batman filmine yoğunlaşan Bale'in, kendisine getirilen başka projeleri reddettiği biliniyor. Ancak Bale bir istisna yapmışa benziyor. Ünlü oyuncu, yapımcılığını Zack Snyder'ın üstlendiği The Last Photographe'ın başrolü için görüşmelerini sürdürüyor.


Daha önce Terrence Malick tarafından kendisine teklif edilen bir rolü programını ileri sürerek kabul etmeyen Bale, süper kahraman filmlerine es vermesi gerektiğini anlamış gibi. Bale, The Last Photographe'ta kendisine önerilen başrolü ciddiye almış durumda. Bale rolü kabul ederse, Afganistan'daki çatışmaların ortasında kalmış bir savaş muhabirini canlandıracak.

 

Senaryosu daha önce Snyder ile 300'ü kaleme almış Kurt Johnstad tarafından yazılan filmin yönetmeni için de arayış devam etmekte. En güçlü yönetmen adayı ise şu anda Ejderha Dövmeli Kız filmi ile bilinen Niels Arden Oplev.Prş, 8 Tem 2010, 04:01 (7 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "