Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> en çok nefret ettiğiniz şeyler
"En Çok Nefret Ettiğiniz Şeyler" başlığına cevaben...
septimuss
septimuss


sürekli yanımda oturan patronun devamlı bana beğendimi demesi (facebooktaki gönderilerini kastediyor)Prş, 13 Kas 2014, 16:28 (3 yıl önce)
seko
seko
"İnsana değer vermek en büyük gerekliliktir"

marksist ülkücülerden, eğitim sisteminden, insanları zorla değiştirmeye çalışanlardan, "barış" için savaş çıkaranlardan, önyargılı insanlardan ve sayamadığım daha birçok şeyden nefret ediyorum.Paz, 19 Eki 2014, 20:39 (3 yıl önce)
Serkan-Aydemir
Serkan Aydemir
- İyi ve kötü hep aynı andadır, tıpkı her şey gibi.

Faşistlerden, yalaka medyadan, para için geçmişindeki değeri satanlara... Kısacası bu ülkenin % 50 sinden nefret ediyorum. Paz, 19 Eki 2014, 20:29 (3 yıl önce)
reklamlar

Bazinngaa
Bazinngaa
Bu köyden olsam n'olacak?

Ben ki öyle her şeyden şikayet eden tiplerden değilimdir ancak şuan harbiden sinirim bozuldu.Ya güzel arkadaşım yorum yazacaksan o güzel parmaklarınla, Allah aşkına ya da neye inanıyorsan orda eşşek kadar spoiler ibaresi var.Bi kullan şunu be güzel kardeşim.Lak diye önüme çıktı o yorum.Bir de gitmek görmek istediğim bir filmdi.Niye böyle yapıyorsun canım kardeşim,belki unutmuşsundur olabilir,bari şimdi değiştir nolur, başkaları yanmasın.Cts, 18 Eki 2014, 21:22 (3 yıl önce)
meryl
meryl
Neyi bilmediğiniz hakkında hiç bir fikriniz yok

medya senden nefret ediyorummmmmmmCu, 19 Eyl 2014, 14:41 (3 yıl önce)
reklamlar

havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

Japon Balığı Şıp Şıp

Senden nefret ediyorum dostum. Cu, 19 Eyl 2014, 13:50 (3 yıl önce)
Galadriel
Galadriel
Bu dünyada insanların korktuğu tek şey öğrenmekti.Acıyı,susuzluğu,açlığı ve üzüntüyü öğrenmek onların uykularını kaçırıyor,bu yüzden daha rahat döşeklere,daha leziz yemeklere ve daha neşeli dostlara sığınıyorlardı.

Sokak düğünlerinden nefffret ediyorum.Belki hastayım belki yorgunum,işten geliyorum dinlenmek istiyorum ama o da ne? Bangır bangır müzik...Tahammül edilebilcek müziklerde değil zaten. Kapı pencere açmak istiyosun sesten açamıyosun,açmazsan sıcaktan evde duramıyosun.Keşke yasaklansa bu sokakta düğün yapma olayı.Yasaklanmıyosada müziğin sesine belli bi sınır getirilse bari onada razıyım.Uzaktaki bi mahallede bile olsa rahatsız edici düzeyde oluyor ses.Ne gerek var heryeri bu kadar inletmeye.Çok rahatsız oluyorum çok...Düzenleme şart.Cu, 19 Eyl 2014, 13:41 (3 yıl önce)
kaede
kaede
Ikenaga Yasunari & Takato Yamamoto

Seçimler: Bu işler sessiz bir şekilde hallolamıyor mu, günde 50 kere sokak sokak gezen gürültülü arabalar yolları kapatan kalabalık, yerlerde süprüntü haline gelmiş seçim vaadleri. Seçimlere 1 ay kala sokağa çıkasım gelmiyor. Trafiği de tıkıyorlar. Cts, 22 Mar 2014, 16:41 (3 yıl önce)
Xx7xX
Xx7xX
Karanlığı yutacak kadar karanlığım

zumbarada ödeme yapmadan kaçan itlerden hepsinin ağzını burnunu kırmak istiyrum!!Cts, 14 Ara 2013, 14:20 (4 yıl önce)
pekipis
pekipis
sana bir avuç tozda korkuyu göstereceğim

basit bir yaşamı küçümseyen insanlardan 

basit bir yaşam istiyorummmm kendi halindePaz, 8 Ara 2013, 00:15 (4 yıl önce)

yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "