Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> öneri ve görüşler -> iklim değişikliği/ sergi
"İklim değişikliği/ sergi" başlığına cevaben...
karlar-kralicesi
karlar kralicesi
masa da masaymış ha..

o kadar da geçiyoruz önünden, ortasından Galatasaray meydanının ama görememişim - bugün durayım bir etraflıca bakayım. teşekkürler.Cu, 18 Haz 2010, 10:29 (7 yıl önce)
güncellendi: 7 yıl önce (2010-06-18 10:29:47)
tutaste
tutaste


Hafta sonu ne yapacağım diyenlere duyurulur. Sergiyi gezmiş bir insan olarak şiddetle tavsiye ederim.

Noor fotoğrafçıları tarafından üretilen,
İklim Değişikliği: Sonuçlar (Consequences)
Fotoğraf Sergisi,
5-20 Haziran tarihleri arasında Galatasaray Meydanı’nda


5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde, “NOOR, Sonuçlar” (Consequences) sokak fotoğraf sergisi Galatasaray Meydanı’nda açılacak. Sergi 20 Haziran’a kadar halka açık olacak ve Kültürler Arası Sanat Diyalog Günleri açılış faaliyetini oluşturacak.

Uluslararası çapta tanınmış dokuz belgesel fotoğrafçı, sergilenen bu 100 fotoğrafta, iklim değişikliğinin yerküremizdeki yıkıcı etkilerini belgeliyorlar: açlık, hastalık, çatışma, zorunlu göç, geçim sıkıntısı ve insan hakları biçiminde milyonlarca insan tarafından deneyimlenen günlük gerçekler…

5 Haziran 2010 Dünya Çevre Günü ve Kültürlerarası Diyalog Günleri kapsamında İstanbul'a gelecek olan NOOR "Consequences" (Sonuçlar), 20 Haziran'a kadar Galatasaray Meydanı'nda izlenebilecek. 5 Haziran Cumartesi günü saat 17.00'de açılışı yapılacak olan sergi Galata Fotoğrafhanesi Fotoğraf Akademisi'nin organizasyonu ile Greenpeace Uluslararası, Nikon Avrupa, Hollanda Kraliyet Büyükelçiliği, Greenpeace Türkiye ve Beyoğlu Belediyesi tarafından destekleniyor.Cu, 18 Haz 2010, 10:03 (7 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "