Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> filmler hakkında ( genel ) -> hollywood'un tek gazetesi mi var?
"Hollywood'un tek gazetesi mi var?" başlığına cevaben...
black
black
http://luckybeads.blogspot.com/

Babelfish'in dediği gibidir mutlaka.

Lost'la meşhur olan Oceanic Airlines ya da çizgi filmlerden hatırladığımız Acme gibi bu da kurgusal bir gazete. Oceanic de çoğu filmde vardır mesela...

 

Fotoğraflı olmasaymış ama tabi keşke, kadın yıllardır gazete yüzü olmuş.Sa, 8 Haz 2010, 21:59 (7 yıl önce)
dehsett
dehsett
...

desperate h.'ı izlemeyen biri olarak çoğunun aynı diziden olduğunu bilmiyordum; fakat korku filmi ya da eski birkaç filmden de sahne var. bunun kesin başka bi açıklaması olmalı... bilerek yapıldığına göre başka bir şey düşünmüşler.Sa, 8 Haz 2010, 13:43 (7 yıl önce)
babelfish
babelfish
"Artık eve girmeyiz. Ne de olsa; parka giyen kuşağın hayallerindeki, parka giden çocuklarız"

Sürekli her film için uydurma yeni bir gazete yaratıp dizaynıyla bilmem nesiyle uğraşmaktansa, böyle bir şey yapmayı akıl etmiş olabilirler ki gayet mantıklı..Sa, 8 Haz 2010, 13:43 (7 yıl önce)
reklamlar

usttencizgi
usttencizgi
bullshit

karelerin çoğu zaten desperate housewives dizisinden gazete sahneleri aynı bölümde geçiyor olabilir ve diğer bir kaç dizi daha o setlerde çekildiyse tabi böyle bir sahne ortaya çıkabilir.çok zor olsada.

ya da o gazateyi şimdi ben tam okuyamıyorum ama belki yapımcılar oyuncular ne bileyim işte birileri o gazetedeki bir habere tepki veya destek için o gazeteyi kullanıyor olabilirler.ya da sadece o zamanlar onu kullanmış olabilirler.Sa, 8 Haz 2010, 13:31 (7 yıl önce)
dehsett
dehsett
...

http://www.milliyet.com.tr/fotogaleri/41690-yasam-hollywood-un-tek-gazetesi-mi-var-/1

 

 

Bu kadar saçma bir şey olabilir mi? Ben hiçbir mantığa yoramadım bunu, düşüncelerinizi merak ediyorum.Sa, 8 Haz 2010, 12:56 (7 yıl önce)
güncellendi: 7 yıl önce (2010-06-08 12:56:37)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "