Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> kitap okuyoruz
"Kitap Okuyoruz" başlığına cevaben...
ismini-vermek-istemeyen-izleyici
ismini vermek istemeyen izleyici
belki de bilmemek ve hayal etmek daha iyidir..

neokuyorsun.com var aslında filim adamının kitap versiyonu gibi ama bi allahın kulu kurmuş siteyi basmış gitmiş geliştiren filan yok ama okuduğun okuyacağın kitapları takip etmek için güzel bir şey.Çrş, 2 May 2012, 02:59 (5 yıl önce)
pentan
pentan


keşke bu sitenin bir de kitap versiyonu olsa (kitapadami.com). diğer sitelerle uğraşmasak. Cu, 24 Haz 2011, 21:42 (6 yıl önce)
yoko-o-noo
yoko o noo
hazır reçete yok..!

Yekta Kopan, Medya Kralı'nda çıkıp bahsetmişti bu siteden. ilerleyen saatlerde, yazarlara  telif filan vermedikleri ve yaptıkları sözleşmelerdeki bir kaç açık ortaya çıkmıştı. ( eğer ilerleyen zamanlarda yazar kitabını gerçekten basmak isterse matbaada filan - işte orası muallak gibi )Pzt, 26 Tem 2010, 17:24 (7 yıl önce)
reklamlar

ediylenbudu
ediylenbudu
bazı günler ben oturup da altı için bir sarkı söylerim, altı

http://www.altkitap.com/default.asp

Ücretsiz e-kitaplar var bu sitede ve aslında online bir yayınevi kendileri, nereden buldum hatırlayamadım şimdi.Pzt, 26 Tem 2010, 17:18 (7 yıl önce)
dehsett
dehsett
...

bu sitede film izlenmiyor. bazı kısa filmlerin linklerini bulabilirsin sadece. burası bir arşiv sitesi; başka yerlerde izlediğin filmleri işaretliyorsun... vb.Cts, 5 Haz 2010, 23:38 (7 yıl önce)
reklamlar

zindanyeli
zindanyeli


bu sitede film izlenmiyor mu? şayet izleniyorsa biri bana arifane şekilde tarif edebilir mi?Cts, 5 Haz 2010, 22:25 (7 yıl önce)
dehsett
dehsett
...

ben çok dolaşıyorum ve gına getiricek dedim siteye girmedim bugün. bilmem n zaman düzelir; yoksa boşver yaa bize site mi yok amaan :) aynı mantıkla biz daha iyi site açarız :)Cts, 5 Haz 2010, 15:17 (7 yıl önce)
tutaste
tutaste


Dehsett'e katılıyorum hiç pratik değilmiş. Benim gibi internette çok dolaşmayan insanlar hiç durmaz yahuuu.Cts, 5 Haz 2010, 14:47 (7 yıl önce)
usttencizgi
usttencizgi
bullshit

babelfish haklı.evet okumasitesi kitap okuyoruz göre çok daha hızlı bir site fakat ilerleme kaydedemiyorlar üstüne epey bir gerileme var.


Cts, 5 Haz 2010, 13:54 (7 yıl önce)
dehsett
dehsett
...

sevgili best; o kitapokuyoruz sitesine bi gir bak; yavaşlık neymiş görüceksin. ve o site hiç pratik değil. ne zaman kuruldu bilmiyorum; ama çok aksaklıklar var. mesela çok okunanlara bakayım da okuduklarımı işaretleyeyim diyorum, birtanesini işaretlediğimde onun sayfası açılıyor, geri dönemiyorum hoop tekrar baştan aynı listeyi açıp aynı yerlere gelmeye uğraşıyorum. bu ve bunun gibi şeyler... yoksa orda gezerdim şimdi. ama site kullanışlı değil işte. bizimki çok pratik oldu. bunda sürekli yapılan değişikliklerin ve site sakinlerine kulak vermenin etkisi büyük tabi.Cts, 5 Haz 2010, 10:50 (7 yıl önce)

yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "