Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> film türleri -> documentarist
"Documentarist" başlığına cevaben...
hewit
hewit
çatla beton!

festivalde çok iyi filmler var. ben sadece haftasonu iştirak edebileceğim için o günlere gözattım ancak haftaiçi altın palmiyeli kısa film hayırsızada'yı fırsatı olan izlemelidir. Ordu'da Bir Argonot'da sürekli kaçırdığım filmlerden, yine gidemeyeceğim.

 

haftasonu için şangay'da yer yok, berlin bir şehir senfonisi gitmeyi planladığım yapımlar.

 

ikisinede çok gitmek istediğim ve muhtemelen festivalin en iyi filmlerinden olan ion b.'nin göznden dünya ve Böceklerin Sesi – Bir Mumyanın Günlüğü ise gözüme çok batan filmler. ancak aynı anda yayınlanıyorlar.Çrş, 23 Haz 2010, 18:15 (7 yıl önce)
karlar-kralicesi
karlar kralicesi
masa da masaymış ha..Çrş, 23 Haz 2010, 16:19 (7 yıl önce)
yoko-o-noo
yoko o noo
hazır reçete yok..!

Documentarist 22-27 Haziran 2010

 

"DOCUMENTARIST'in üçüncüsü 22-27 Haziran 2010 tarihlerinde gerçekleşecek. Şu anda program üzerinde hummalı bir çalışma yürütüyoruz. DOCUMENTARIST'e film başvurusu için herhangi bir prosedür bulunmadığını, filmlerin davet edilmek suretiyle programa seçildiğini belirtelim. Yine de, filmlerinizi bize iletmek isterseniz izleyip değerlendirmeye almaktan sevinç duyarız."Sa, 1 Haz 2010, 15:30 (7 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "