Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> film festivalleri ve ödülleri -> saturdox / belgesel buluşmaları
"SaturDox / Belgesel Buluşmaları" başlığına cevaben...
ruh-dikizi
ruh dikizi
inzivaç

Öyle deme ya :)

Zeitgeist Addendum - Belgesel Buluşması

V. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali

13. Uçan Süpürge Kadın Filmleri Festivali

Başka illeri de yazsam keşke ama bir ikisi var haberi gelen, diğerleri araştırma, bakınma ister.

 

 

 Cts, 1 May 2010, 13:32 (7 yıl önce)
güncellendi: 7 yıl önce (2010-05-01 13:32:21)
dehsett
dehsett
...

ruh dikizi Ank. ile ilgili bilgileri de edinemiyor musun? Senden öğrenip kasabın kapısındaki kedi gibi oluyorum böyle :( Hep mi İstanbul öğrenilir beyaavv :)Cts, 1 May 2010, 10:56 (7 yıl önce)
ruh-dikizi
ruh dikizi
inzivaç

1 Mayıs'ta Taksim'deyiz, akşamında DEPO'da

Nesiller geçiyor ve çocuk işçiler miras alınmış bir yoksulluk döngüsünde esir kalıyor... 1 Mayısakşamı SaturDox, DOCUMENTARIST 2009'un bol ödüllü filmlerinden birini sunuyor: Eugenio Polgovsky'nin yönettiği "Mirasçılar", çocuk işçiler üzerine dokunakjlı bir belgesel. Meksika kırsalında yaşayan çocukların, onların yaşamlarının ve hayatta kalmak için verdikleri gündelik mücadelenin hikayesi... Gösterimin ardından Aslı Odman, konu ile ilgili bir sunum yapacak.Cts, 1 May 2010, 04:41 (7 yıl önce)
reklamlar

ruh-dikizi
ruh dikizi
inzivaç

DOCUMENTARIST, 9 Ocak 2010'dan başlayarak iki haftada bir cumartesi günleri DEPO’da (Tütün Deposu-Tophane)belgesel gösterimleri düzenliyor. SaturDox / Belgesel Buluşmaları başlığı altında gerçekleşen gösterimlere, filmin temasıyla ilgili bir uzman veya akademisyenle söyleşi eşlik ediyor. 

SaturDox

1Mayıs ProgramCts, 1 May 2010, 04:39 (7 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "