Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> filmler hakkında ( genel ) -> 90'larda tv'de bollywood kuşağı
"90'larda TV'de Bollywood Kuşağı" başlığına cevaben...
bestreaction
bestreaction
sıradan bir kullanıcı olmanın dayanılmaz hafifliği

hatırlamamak imkansız.. o müziği ve danslarını.. :) hintliler keyifli adamlar yahu.. yalnız o filmlere nasıl ve nereden ulaşılır ya da yine izlense o zamanki tadı verir mi meçhul?Çrş, 21 Nis 2010, 21:33 (7 yıl önce)
babelfish
babelfish
"Artık eve girmeyiz. Ne de olsa; parka giyen kuşağın hayallerindeki, parka giden çocuklarız"

Kanal 6'daydı evet ve cidden hepsini izlemiş olabilirim =) Kimisi mini-dizi tadında oluyordu, 2-3 bölümlük falan. Hey gidi günler yaa, isimlerini-konularını hatırlamak imkansız tabii...Çrş, 21 Nis 2010, 16:40 (7 yıl önce)
yoko-o-noo
yoko o noo
hazır reçete yok..!

kanal 6 daydı sanırım, denk gelmemek zor olurdu :)Çrş, 21 Nis 2010, 06:47 (7 yıl önce)
reklamlar

ruh-dikizi
ruh dikizi
inzivaç

Tamamen uyduruyor olabilirim ama 90 ların ortasında, hangi yıl olduğunu anımsayamıyorum, bir dönem sürekli Bollywood filmleri gösteren bir televizyon kanalı vardı. Bir sene önce de bu kanal Yeşilçam filmlerini göstermişti sanki, gerçi hepsinde Filiz Akın vardı, bu yüzden Filiz Akın'ın tüm filmlerini izlediğimi iddia ediyorum kendime :p Okuldan eve dönünce ilk işim bu kuşakların gösterdiği filmleri izlemek oluyordu. Ama şimdi bir çoğunun isimlerini bile hatırlamıyorum. Uzatmadan sorayın, bu Hint Filmleri Kuşağı'na denk gelen oldu mu hiç aramızda onu merak ediyorum, detaylarını hatırlayan?Çrş, 21 Nis 2010, 01:11 (7 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "