Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> öneri ve görüşler -> profilini düzenle
"Profilini Düzenle" başlığına cevaben...
bestreaction
bestreaction
sıradan bir kullanıcı olmanın dayanılmaz hafifliği

tabii ki sorularımızı sorunlarımızı yazalım paylaşalım çözelim.. kimsenin dehseti yanlış anladığını düşünmüyorum. yanlış anlaşılacak bir durum da yok zaten.. dehset filimadami daha iyi nasıl olabilir tarzında ki görüşlerini dile getirmiş.. bu konuda geri bildirim gönderen de bir çok filim insanı var ki bu sayede filimadami bayağı bir gelişti.. ben bu konuda hepsine çok minnettarım..

 

bu arada mesaj kutusu gerçekten büyük bir problem ve çözemedim hala.. sorunlu bir mesaj kutumuz var.. inşallah onu da çözeriz bir gün :) önümüz bahar :P lokasyonumuz türkiye.. yakında yine toptan mesaj kutusunu silebiliriz.. çünkü baştan tasarlanacak gibi gözüküyor... feci saçma bir mesaj kutusu yapmışız, üzgünüm...:D

 

alcoholica seni de "biz" parantezine alıyorum :DCu, 26 Mar 2010, 22:35 (7 yıl önce)
güncellendi: 7 yıl önce (2010-03-26 22:36:03)
dehsett
dehsett
...

öncelikle konu alakasız da ben ondan susmuşum gibi algılanmış; konu alakasız da olsa yeni bir bölüm açıp yeni bir yer kaplamak istemedim, buraya yazdım sorun olarak gördüklerimi. iki sorun görmüştüm; birinde ''demokratik'' şekilde kabul görmedi, öbüründe teknik düzenlemeye gidilmesi kararı çıkmış, elbette olabilir. zaten konuşarak anlaşalım diye yazdım.
şimdiye kadar neden sesim çıkmadı; çünkü ben üniversitede okuyorum ve vizelerime 9 gün kaldı arkadaşlar, ders çalışıyordum, mola verdim geldim, kaçmış filan değilim. biliyordum üzerinde konuşulacağını, iyi de yapmışım, topluca herkesi okumuş oldum. ilgi alanı değişmesi olmadı ya da sitede renk olsun diye yazılmış şeyler değildi onlar.

kısa süre önce siteden bir arkadaş, mesaj kutumuzdaki fazla mesajlardan kaynaklı olarak da sitenin yavaşlayabileceğini söylemişti, uzun süredir girmeyen arkadaşların bu gibi birikmiş mesajları olabilir diye düşündüm ayrıca.

 

sonuçta hepimiz daha güzel ve pratik bir filimadami.com istiyoruz, sorunlarımızı buraya yazarak çözücez. ilgilenen arkadaşlara teşekkür ediyorum.Cu, 26 Mar 2010, 14:03 (7 yıl önce)
alcoholica
alcoholica
"Dear God! Thanks for beer, woman and football. Keep up the good work."

Evet bence de silinmesi falan çok da gerekli değil, hemen hemen yarısı bi' kere üye olup bi' daha gelmiyordur zaten. Kalan sağlar bizimdir :)

 

Best, biliyorum lafının altında yatanı... Evet siz size eğleniyordunuz ne güzel, ben geldim bozdum :/Cu, 26 Mar 2010, 13:27 (7 yıl önce)
reklamlar

bestreaction
bestreaction
sıradan bir kullanıcı olmanın dayanılmaz hafifliği

filim ahalisi bu konuda ben de nacizane fikrimi belirteyim..

siteye üye olup bir daha uğramayan üyeleri silmek gibi bir düşüncemiz yok yani bu gerekli olmayan bir iş.. bu üyelerin siteyi yavaşlatma gibi bir ihtimali de yok (bu yüzden gerekli değil)..

onun dışında bence de bir filmi izledim olarak işaretlemeden o filme puan verilememesi lazım.. bunu da şu sınav haftasından sonra ekleriz.. 

mail atma konusuna gelince açıkçası biz bu tür maillerden hiç hoşlanmıyoruz. spam gibi 3 ayda bir girin uleyn siteye gibi bir hatırlatıcı maile de gerek olduğunu düşünmüyoruz.. çok kişi bilmese de olur bu siteyi(ama bilsin:).. bizbize eğleniyorduk :)Cu, 26 Mar 2010, 13:23 (7 yıl önce)
gel-gor-ki
gel gor ki
"doğan yuvarlak olsun eylemin köşeli."

hmm.. peki... misal zorunlu eğitime karşıyım ben de (devamsızlık hususuyla alakası var gibi hissettim de yazdım öyle bakmayın!)

böyle bir sitede "iyi birine benziyodun evlat ama vaden doldu, yerini başkasına verdik maalesef" gibi bir tutum pek isabetsiz olurdu herhalde...

 

izlenmeyen filme puan verilsin mi? e verilmesin tabii kör göze.. yani ayıp olur. teknik bir detay olsa gerek. best'e havale!Cu, 26 Mar 2010, 13:20 (7 yıl önce)
reklamlar

ruh-dikizi
ruh dikizi
inzivaç

Dehsett'in yazdığı son mesajlar dışında hiç biri bu konu ile alakalı değil. Zaten ilk mesajında da belirtiyor derdini. Şu anda benim yazdıklarım da bu konu ile alakadar değil ve bundan anlamış olacaksınız ki üyelere "konu dışı" konuşmayın demiyorum. Diyecek biri varsa da o ben değilim. dehsett bazı dertlerine bu konu altında yanıt bulabildiyse sorun yoktur. Babelfish onun unuttuğu bir derdini hatırlattı, ben de onay vermek için bir cümle yazdım, cümle biraz kapalı oldu ama sanırım. Sonuçta bu bir sorun değil bence.

Uzatmak istememiştim, yalnızca yanlış anlaşıldığımı düşündüğüm vakit açıklama yapmadan duramıyorum. Düzgün cümleler kuramadığım için belki de.Cu, 26 Mar 2010, 12:58 (7 yıl önce)
güncellendi: 7 yıl önce (2010-03-26 13:04:30)
babelfish
babelfish
"Artık eve girmeyiz. Ne de olsa; parka giyen kuşağın hayallerindeki, parka giden çocuklarız"

dikkatli okursanız, kapatılan konunun, üzerine sıcak su dökülen bilgisayar mevzusu olduğunu göreceksiniz.. neyse, sonuç olarak evet, burası değil bunların konuşulma yeri.. ben espiriyle karışık öyle ortaya bir laf attım, demek ki konu kimileri için kapanmamış ki, cevap geldi..Cu, 26 Mar 2010, 12:49 (7 yıl önce)
güncellendi: 7 yıl önce (2010-03-26 12:49:53)
yoko-o-noo
yoko o noo
hazır reçete yok..!

yok madem badem, babelfish nereyeee :)

 

sonuçta insanların bazen ilgi alanları da değişebilir.. siteye bir es vermek isteyebilir.. bunu da planlı programlı da yapmak zorunda da değildir..

 

sorumluluk almış üyelere zaten bir zaman kısıtlaması ve bildirme zorunluluğu var..

 

gönlümüzce gezinelim.. öyle işte..

 

 

 

 

 Cu, 26 Mar 2010, 12:47 (7 yıl önce)
ruh-dikizi
ruh dikizi
inzivaç

Sustu derken o mevzuu açmadı bir daha. Konuyu diğer tarafa çekti, profil silmeye yani. Çene kapatmak çok ağır kaçtı, insan kendine söylemiş olsa bile. Yaptığın yalnızca bir hatırlatmaydı bana göre, susmanı gerektirecek bir durum yok. dehsett ortaya yanlış başlıkta bir sorun attı, yanlış yer olduğu ona hatırlatılınca unuttu gitti, dert deva köşesine yazsın bari. Cu, 26 Mar 2010, 12:46 (7 yıl önce)
babelfish
babelfish
"Artık eve girmeyiz. Ne de olsa; parka giyen kuşağın hayallerindeki, parka giden çocuklarız"

sustu mu konu dışı olduğu için? allah allah... ilginç... ben de kapatayım çenemi madem..Cu, 26 Mar 2010, 12:38 (7 yıl önce)

yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "