Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> öneri ve görüşler -> opera browser
"opera browser" başlığına cevaben...
bestreaction
bestreaction
sıradan bir kullanıcı olmanın dayanılmaz hafifliği

Opera'nın son sürümünden yazıyorum bu mesajı :)

 

Gerçekten çok hoş bir tarayıcı yapmışlar. Bu arada "bugün ne filim dönüyor" butonu 10.5 sürümünde çalışıyor şu an..

 

 Cts, 6 Mar 2010, 01:23 (8 yıl önce)
ziyaklon
ziyaklon
"..and justice for all.."

Teknik olarak nasıl söylenir tam bilmiyorum ama, login olduktan sonra ana sayfada "Burda ne filim dönüyor" herhangi bir tepki vermiyor, loading şeridi çıkmıyor. Kullanıcı sayfasının solundaki menüde herhangi birne tıklandığında loading dönüyor ama tepki vermiyor. Zaman zaman bu sorunları 10.10 sürümünde de yaşıyordum ancak bu sürümde daha fazla. Genel olarak operanın 10.50 sürümü pek kararlı değil, belki sorun sadece browserdan kaynaklıdır. Eğer öyleyse yapacak birşey yok yeni sürüm beklemek gerekecek ama alışkanlık, kullanım kolaylığı ve güvenli olması sebebiyle başka browser kullanmam pek kolay olmaz. Filimadami.com operayla da stabil kullanılabilir hale gelirse opera kullanıcılarıda mutlu olur.

Ek olarak: Aklıma gelmişken bu sorunları sadece ben yaşıyorum galiba. Bahseden hiç olmamış.Prş, 4 Mar 2010, 21:30 (8 yıl önce)
güncellendi: 8 yıl önce (2010-03-04 21:33:08)
bestreaction
bestreaction
sıradan bir kullanıcı olmanın dayanılmaz hafifliği

doğrusu opera'nın tarayıcısında hiç test etmedik. filimadamı şu an stabil olarak ie8, firefox ve chrome tarayıcılarında çalışıyor. operada ki sorunları bize iletirseniz çözmeye çalışırız.Prş, 4 Mar 2010, 20:08 (8 yıl önce)
reklamlar

ziyaklon
ziyaklon
"..and justice for all.."

10.10 sürümünde site de yaşadığım bazı problemler 10.50 de daha da artmaya başladı özellikle yükleme bölümlerinde. elimden geldiğince operaya geri bildirimde bulunuyorum. acaba filimadamı.com un bu browser da stabil çalışması için test ediliyormu.Prş, 4 Mar 2010, 18:14 (8 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "