Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> öneri ve görüşler -> izlediklerini seç, arşivle..
"İzlediklerini Seç, Arşivle.." başlığına cevaben...
bestreaction
bestreaction
sıradan bir kullanıcı olmanın dayanılmaz hafifliği

hangi zaman dilimindesin şu an :pPaz, 7 Mar 2010, 03:04 (7 yıl önce)
ruh-dikizi
ruh dikizi
inzivaç

İzlediklerini Seç Slayt bölümünde Sunshine filmini izledim olarak işaretledim sonra "profilime girip izlediklerime bakayım da puan vereyim" dedim,  bir de baktım "9 saat önce izledim diye işaretlemişsin" diyor Sunshine'i ama işaretlememin üzerinden yalnızca 3-5 dakika geçmişti.Başımız taşlar yağacak, kaçın, kaçın :P

Öyle bir anı :)Cts, 6 Mar 2010, 19:15 (7 yıl önce)
bestreaction
bestreaction
sıradan bir kullanıcı olmanın dayanılmaz hafifliği

ruh dikizi, puanlamayı koymayı düşündük ancak bu seferde listelerde bir yoğunluk meydana gelecekti. şu şekli ile işaretlemek ve arşivlemek daha basit. bunu düşünerek puanlamayı listelere eklemedik.Pzt, 22 Şub 2010, 17:17 (8 yıl önce)
reklamlar

ruh-dikizi
ruh dikizi
inzivaç

Eline sağlık:) Ben bir problemle karşılaşmadım ama bir önerim olacak. Bu sayfada filmlere puan verebilmek mümkün olabilir mi?Pzt, 22 Şub 2010, 12:37 (8 yıl önce)
bestreaction
bestreaction
sıradan bir kullanıcı olmanın dayanılmaz hafifliği

Merhabalar filim ahalisi..

 

İzlediklerimizi seçebildiğimiz ilkel sayfamızı yeniledik.. Artık filmleri hem izleyip,izlemediğimizi daha kolay seçebilir ya da izleme listemize ekleyebilir, hem de arşivleyebiliriz. Herşeyi bir tık öteye getirmeye devam edeceğiz.. :p

 

Aynı kolaylıkları arama sonuçlarında ve sanatçı sayfalarında da görebilirsiniz..

 

Bunca hengamenin içinde gözden kaçırdığımız teknik durumlar olmuş olabilir. Oluşan hatalarda geri bildirim yaparsanız çok bi*memnun oluruz :)

 

Son olarak filimadami'nda görmek istediğiniz yeni birşeyler varsa lütfen fısıldayın.. bir kulağımız her zaman burada..;)Pzt, 22 Şub 2010, 01:17 (8 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "