Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> filmler hakkında ( genel ) -> şimdi berlin'de olmak vardı..
"Şimdi Berlin'de olmak vardı.." başlığına cevaben...
tarumnac
tarumnac


bu röportajda semih kaplanoğlu pek inanamamış gibi görünüyor sanki beklemiyormuş gibi gibi :)Paz, 21 Şub 2010, 00:43 (8 yıl önce)
outcast
outcast


Bir arkadaşım ''Serinin 4.sü çekilsin, adı da karpuz olsun.'' demişti, ondan daha iyisin bence. :)Paz, 21 Şub 2010, 00:38 (8 yıl önce)
ruh-dikizi
ruh dikizi
inzivaç

Armut adında bir film çekip Altın Ayı alan bir yönetmeni düşlemiştim bir dönem, Bal'da iyi :) Berbatım biliyorum.Paz, 21 Şub 2010, 00:30 (8 yıl önce)
reklamlar

outcast
outcast


Aslında Türk sineması adına gerçekten çok büyük bir adımdır bu. Her şeyiyle bir Türk yapımı Türk filmi almış oldu ödülü..Ben de dört gözle beklemekteyim filmi. :)Paz, 21 Şub 2010, 00:24 (8 yıl önce)
tarumnac
tarumnac


içimi acayip bir sevinç kapladı bal altın ayı aldı diye ama neden? (sadece bir türk filmi bu ödülü aldı diye değil) tam anlayamıyorum :)

sabırsızlıkla bekliyorum filmi !Paz, 21 Şub 2010, 00:21 (8 yıl önce)
reklamlar

outcast
outcast


Ödüllü olması bir avantaj ama benim inanasım gelmiyor yarışan tüm o filmlerden daha iyi olabileceğine..Sanırım bu kkanıya varmamın sebebi yumurta filmidir.Güzeldi ama sadece o kadardı..Paz, 21 Şub 2010, 00:13 (8 yıl önce)
outcast
outcast


Bal Altın Ayı ödülünü almış...İzleyip görmek lazım. :)Cts, 20 Şub 2010, 23:42 (8 yıl önce)
aforozzedeler
aforozzedeler
Boşal da semenini ye!

seni önce bi maslakta görelim sonra berlin'e ucarız(: Cu, 12 Şub 2010, 00:13 (8 yıl önce)
bestreaction
bestreaction
sıradan bir kullanıcı olmanın dayanılmaz hafifliği

Hadi ahali Berlin'e gidiyoruz. :)Cu, 12 Şub 2010, 00:08 (8 yıl önce)
outcast
outcast


2006 yılında “Grbavica: Esma’nın Sırrı” filmiyle Berlinale’de “Altın Ayı” kazanan Boşnak kadın yönetmen Jasmila Zbanic, “Na Putu” (Yolda) filmiyle yine “Altın Ayı”yı istiyor. Senaryosunu da yönetmenin yazdığı filmin başrolünde “Esma’nın Sırrı”nda da oynayan Mirjana Karanovic var. 

Roman Polanski’nin “The Ghost Writer” (Yazar Hayalet) filmi de “Altın Ayı” için yarışıyor. Robert Harris’in romanından uyarlanan mistik-gerilim filminde Ewan McGregor, Pierce Brosnan, Olivia Williams, Kim Cattrall, Tom Wilkinson, James Belushi, Timothy Hutton ve Eli Wallach başrolü paylaşıyor. ABD, Almanya, Fransa ve İngiltere ortak yapımı bu filmde Hayalet yazar, eski İngiltere başbakanı olan Adam Lang’ın hatıralarını yazmak için, Amerika’nın doğusunda okyanusun ortasında bir adaya kapanır. Ve Lang öldürülür. Bu entrikalarla örülü politik-gerilim filmi.

Avusturya-Almanya ortak yapımı olan 1974 doğumlu Alman Benjamin Heisenberg’in yönettiği “Der Rauber” (Haydut), Martin Prinz’in romanından uyarlandı. Filmin senaryosunu yazarla beraber yönetmen yazmış. Film, Johannes Rettenberger (Andreas Lust) adında hobi olarak banka soyan bir marantocunun hikâyesini anlatıyor.

İran-Almanya ortak yapımı “Shekarchi” (Avcı) filmini Rafi Pitts yönetti. 1967 doğumlu yönetmen İran’da “yeni dalga” yönetmenlerinden biri olarak değerlendiriliyor. Yönetmen bu filminde Ali Alavi karakterini canlandırmış. Filmde, iki polisi öldüren bir gencin hikâyesini anlatıyor.

“My Name is Khan” (Benim Adım Han) filmini 1972 doğumlu Hintli Karan Johar yönetti. Film, Mumbai’de, yani Bombay’da yaşayan otistik bir Müslüman Rizwan Khan’ın gerçek hikâyesini anlatıyor. Mandira’yla evlenen Rizwan, San Fransisko’ya göç ediyor. Sonra 11 Eylül yaşanıyor. Onun otistik olduğunu bilmeyen yetkililer, Rizwan’ı şüpheli terörist olarak tutukluyorlar.Prş, 11 Şub 2010, 21:57 (8 yıl önce)

yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "