Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> öneri ve görüşler -> afişlerde standartları yükseltsek?
"afişlerde standartları yükseltsek?" başlığına cevaben...
brudzin
brudzin
"Bir şeyler paylaş!"

bende şahsen eklediğim filmlere bulabildiğim en güzel afişleri ekliyorum. dediğiniz gibi aslen film ekleyen arkadaşların bu konuya dikkat etmesi gerekiyor. gördükçe ve vakit buldukça kötü afişli filmlere daha güzel afiş öneriyorum. umarım diğer arşivci arkadaşlarda bu konuya özen gösterirde türkiyenin en iyi ve en güzel sinema sitesi olma yolunda sağlam adımlarla yürümeye devam ederiz...Pzt, 11 Oca 2010, 00:23 (8 yıl önce)
aforozzedeler
aforozzedeler
Boşal da semenini ye!

:) tabi ki dikkat edeceğiz.

fakat film ekleme konusunda; film ekleyen arkadaşlarında özen göstermeleri gerekiyor. filmi çok güzel ekliyorsunuz, afişi daha sonra görme şansınız da oluyor. eğer afişte problem varsa bunu aktifleştiren arkadaşlar görüp düzeltebilir

 e zaten sayfalarca düzgün afiş varsa onu sizde ekleyebilir aktifleştiren arkadaşa kolaylık sağlayabilirsiniz. sorun şuradan kaynaklanıyor: biz filmlerin afişlerini eklemiyoruz; siz filmlerin afişlerini ekliyor biz aktifleştiriyoruz. eğer eklediğiniz filmin afişi yok ise ''afiş ekle'' boş bırakılıyor filmin başrol oyuncusu afiş niyetine kullanılıyor.. afişlerin enine boyuna tabii ki  dikkat ediyoruz, en güzelini bulup seçerken özen gösteriyoruz (kendi adıma) ama bazı filmlerin afişlerinde dediğim gibi problemler çıkabiliyor. onun da çözümünü belirttim. bunun dışında sizde (genel) eklediğiniz filmlerin afişlerine özen gösterirsenşz hiç1 sorun kalmaz gül gibi geçinir gideriz. Paz, 10 Oca 2010, 23:03 (8 yıl önce)
brudzin
brudzin
"Bir şeyler paylaş!"

kaç gündür filimadamindan update ettiğim filmleri inceliyorumda özellikle afiş konusunda çok sıkıntı var. basit bir arama ile googleda onlarca kaliteli afiş bulunabilecek filmlerde bile thumbnail boyutunda afişler eklenmiş film sayfalarına. editör arkadaşlar bu konuya özen gösterebilirmi acaba?

iyi çalışmalar...Paz, 10 Oca 2010, 22:44 (8 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "