Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> öneri ve görüşler -> obur modülü ???
"Obur Modülü ???" başlığına cevaben...
ProZaC
ProZaC


Sadece bir öneri tabi ki.Açıkçası o kadar da teferruatlı olmasına da gerek var mı bilmiyorum.böyle olunca algoritmanın seni zorlayacağını sanmıyorum.Yani tür bazlı random bir kodlama gibi düşündüm.Dediğin gibi yönetmen ya da oyuncuların üstüne tıkladığımızda gerekli listeyi bize sağlıyor.Teklifin işlevselliği tartışılır tabi ki ama herkes çok hoş duracağı konusunda hemfikir gibi.Yani anasayfadaki random film modülü gibi ama o türe ait.Neyse çok konuştum.Prş, 7 Oca 2010, 01:01 (8 yıl önce)
bestreaction
bestreaction
sıradan bir kullanıcı olmanın dayanılmaz hafifliği

film önerisi dediğiniz gibi çok ayrıntılı bir mevzu.

yönetmen, oyuncu, senarist e göre bir benzerliğe gerek yok. çünkü bunlar link şeklinde. yani bunlara ait filmleri linke tıklayarak görebiliyoruz. onun dışında puan ve türe göre yapılabilir bir benzerlik kalıyor elimizde bu da ne kadar tatmin edici olur bilemiyorum. bu konuyu da değerlendirelim. mantıklı bir algoritma üretebilirsek faaliyete geçirelim.Prş, 7 Oca 2010, 00:43 (8 yıl önce)
dehsett
dehsett
...

bunu çoğumuz düşünmüş ve eksikliğini çekmişizdir sanırım. ama benzerlik olayını hangi siteden/sitelerden baz alarak koyucas? yoksa herkes oylama mı yapıcak işte bunun benzeri budur filan gbi. napsak netsek? çünkü her site bizim harika sitemiz gibi geniş arşive sahip değil. bir türk sitesini baz alsak adamlarda rus ya da güney kore filmi yok diyelim, benzer olarak hep holivud önercekler mesela. yoksa imdb mi baz alınıcak best ne diorsun bu duruma?Çrş, 6 Oca 2010, 23:47 (8 yıl önce)
reklamlar

outcast
outcast


aslında çok güzel olur. şöyle de yapılabilir: filmin altında

benzer filmler

yönetmenin filmleri

o seneye ait filmler vs.. farklı eklentiler yapılabilir.Çrş, 6 Oca 2010, 23:12 (8 yıl önce)
ProZaC
ProZaC


Sevgili filim madam ve adamlari daha önce bu önerildi mi bilmiyorum ama bence güzel durur cuk oturur.Şöyleki baktığımı filmin sayfasının altında küççük standart ebatta thumb.  şeklinde Oburlar için baktığımız filme yakın türde filmlerin listelenmesi en azından 4 ya da 5 tane nasıl olur. ya da ne bilim tür olmaz aynı sene olur aynı yönetmen olur aynı başrol olur.tabi tüm listeyi değiş tadımlık :D Acep ne dersin bu işe bestreaction.Çrş, 6 Oca 2010, 23:00 (8 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "