Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> film türleri -> ıl buono, il brutto, il cattivo.
"Il buono, il brutto, il cattivo." başlığına cevaben...
AnathemA
AnathemA
İnsanın değerini varlığı değil yokluğu gösterir.

Normalde dört saat olduğunu bilmiyordum. Ben de meraklandım şimdi. Nette araştıracağım, bir şeyler çıkarsa haber veririm. Cts, 2 Oca 2010, 17:26 (8 yıl önce)
ziyaklon
ziyaklon
"..and justice for all.."

bu filmin orjinalinin dört saat civarında olduğunu (imdb sitesinde bu süre---161 min | France:186 min (dubbed version) | Spain:182 min | 179 min (2005 DVD Special Edition) | Finland:142 min (1984) (cut version) şeklinde geçmekte) bir zamanlar ntv de yayınlanan arkasayfa adlı programda can kozanoğlu söylemişti. hatta ellerinde yeni çıkan platinum edition dvd si vardı. dvd içinde kesilen yerlerin bir kaçını görüntüleride vardı. (bunlarıda programda gösterdiler) çok uğraştım ama filmin tamamına bütün halinde ulaşamadım. elimde 10-15 dk lık kısmı eklenmiş halde var.

bu filmin tamamını bir şekilde eline geçiren biri varsa kendilerini çok sevdiğimi:) ve yardımlarını beklediğimi iletirim.

 

 

 Cts, 2 Oca 2010, 17:11 (8 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "