Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> öneri ve görüşler -> sinema haberleri
"sinema haberleri" başlığına cevaben...
bestreaction
bestreaction
sıradan bir kullanıcı olmanın dayanılmaz hafifliği

kesinlikle katılıyorum atheos. öncelikle vizyondakiler bölümünü dediğin gibi ön plana bir türlü çekemedim. onunla ilgili bir çalışma yapacağız. hatırlattığın çok iyi oldu. sinema haberleri ise bir ekip işi olabilir. şu an bu bölümü açsak bile güncel olmadaktan sonra bir alternatiflik sağlayabileceğini düşünmüyorum.

bakalım ilerleyen günler bizlere neler gösterecek. :) bu güzel önerilerini notlarımız arasına ekliyoruz.Çrş, 16 Ara 2009, 00:11 (8 yıl önce)
AnathemA
AnathemA
İnsanın değerini varlığı değil yokluğu gösterir.

Yaklaşık bir aydır hergün sitede gözlemlediğim kadarı ile yeni gelen birisi izlediği bir kaç filmi işaretledikten sonra "aaa şu kadar zamanımı harcamışım" deyip bir daha uğramıyor.

Misafir ya da üyelerin devamlı olarak burada görülmesi isteniyorsa büyük bir gazetenin internet sitesi kadar olmasa da ana sayfada küçük bir bölümün bunu sağlayacağına inanıyorum. 

Ana sayfada "sinema dünyasından haberler" bölümünün misafirleri siteye bağlayıcı bir unsur olacağını düşünüyorum. Vizyon bölümü ise sanki kimse görmesin diye saklanmış gibi duruyor. O da yapılandırılabilir. Pzt, 14 Ara 2009, 22:31 (8 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "