Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> sanatçılar -> hollywood'un dublajcıları
"Hollywood'un Dublajcıları" başlığına cevaben...
marjinalfaydasiz
marjinalfaydasiz
doctor im back..back from future...

yazılanlardan bill cosby haricinde hiçbirini dublajlı izlemedim altyazılı izledim hep bi de alf we sesi olan müşfik kenter wardı onu da unutamıyorumSa, 29 Haz 2010, 22:30 (7 yıl önce)
cbi82
cbi82
watching b flicks is my duty

Sezai Aydın Bill Cosby ve Slvester StalloneSa, 29 Haz 2010, 18:09 (7 yıl önce)
OcaptainMycaptain
OcaptainMycaptain
http://www.imdb.com/list/ls066193043/ https://thefilmstage.com/features/our-100-most-anticipated-films-of-2018/4/ http://www.ipekyolufilmfest.org/

Bu ses,bu ses...:D

Bu insanlar müthiş,orjinal seslerinden bile daha iyiler...Sa, 29 Haz 2010, 15:20 (7 yıl önce)
reklamlar

aforozzedeler
aforozzedeler
Boşal da semenini ye!

JACK NICHOLSON: Batman, Ölüm Kapıyı Çalınca ve daha birçok filmlerinde Jack Nicholson’ı seslendiren Nüvit Candener’in sesi sanatçıyla özdeşleşti.

ANTONIO BANDERAS: Sanatçıyı Kuralsızlar, Zorro Efsanesi gibi daha birçok filminde Cem Kurdoğlu seslendirdi. Türk izleyicisi için Kurdoğlu’nun sesi bir anlamda Banderas’ın sesi oldu.

MEL GIBSON: Hollywood’un ünlü yıldızını birçok filminde Volkan Ateş Akyılmaz seslendirdi. Gibson, Volkan Ateş Akyılmaz’ı resmi sesi olarak onayladı.

CHARLIZE THERON: Aeon Flux, Tek Başına, Şeytanın Avukatı filmleriyle beyazperdenin unutulmaz isimleri arasına giren Charlize Theron’a ülkemizde Burcu Basaran sesiyle hayat veriyor.

KEVIN COSTNER:Kusursuz Dünya, The Bodyguard, Düşler Tarlası, Aşkın Gücü filmlerinde Costner’in sesini Sungun Babacan seslendiriyor. Ünlü oyuncuyu başka biri seslendirdiği zaman hayranlarından forum sitelerinde tepki mesajları yağıyor.

NICOLAS CAGE: Kaya, Fırtınalı Hayatlar ve daha birçok filminde Nicolas Cage’a seslendirme yapan sanatçı Uğur Taşdemir’in sesi çok beğeniliyor.

TOM CRUISE: Vampirle Görüşme, Azınlık Raporu gibi dev yapımlarda Tom Cruise’u seslendiren Songun Babacan’ın sesi, 2007 DNS ödül töreninde ‘Özdeşleşen Ses Ödülü” aldı.

BRAD PITT: Meet Joe Black, Vampirle Görüşme filmlerinde Brad Pitt’i, Murat Şen seslendiriyor.

KIM BASINGER: Asla Asla Deme, Giriş Kapısı ve birçok filminde Basinger’a ses veren Figen Sumeli özdeşleşen seslerin başında geliyor. DEMI MOORE: Mr.Brooks, Kusursuz ve daha birçok filmde Demi Moore’u başarıyla seslendiren Berna Başer’in sesi dünya starının bile hoşuna gitti.

LEONARDO DI CAPRIO: Kanlı Elmas, Titanic gibi Caprio’nun Türk izleyicileri tarafından sevilmesini sağlayan rolleri seslendiren Ahmet Taşar’ın sesi geçen süre içerisinde Caprio ile özdeşleşti.

JODIE FOSTER: Ünlü yıldız birçok filmini Zeyno Eracar seslendirdi. Forum sitelerinde de Zeyno Eracar’ın sesinin Foster’ı çok iyi yansıttığını belirten sinemaseverler, ikilinin özdeşleşti konusunda birleşiyor.

(kaynak: bugün gazetesi)Çrş, 9 Ara 2009, 03:05 (8 yıl önce)
güncellendi: 8 yıl önce (2009-12-09 03:18:17)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "