Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> sanatçılar -> sungur babacan
"Sungur Babacan" başlığına cevaben...
oguzhanovich
oguzhanovich
...

Mel Gibson, Tom Hanks, Christina Bale, Bruce Willis'i genellikle Sungun Babacan seslendiriyor. Ve özellikle onun seslendirdiği oyuncular Türkiye'de çok seviliyor.Cu, 15 Oca 2010, 19:57 (8 yıl önce)
aforozzedeler
aforozzedeler
Boşal da semenini ye!

Allahım sana geliyorum!! hem sesi karızma hem kendisi diyebildiğim tek insandır kendisi.. an itibariyle komple hastasıyım..
hemen kopi peyst yapıp paylaşıyorum!

http://dublaj.com.tr/sungun-babacan-roportaji 4:00 dakikadan sonrasına dikkat diyorum! 

gönderdiğim linkte gerekli bilgiler var ama ben yinede alıntımı yapmayım..

''Sungun Babacan Kimdir?

Hacettepe Üniversitesi, İşletme Fakültesi’ni bitiren Sungun Babacan, meslek yaşamına TRT’de seslendirme yaparak başladı.

1980′li yılların ortalarında TRT’de Cumartesiden Cumartesiye adlı programın sunuculuğunu yaptı. Bir çok sinema filmi ve dizide ünlü sanatçıların seslendirmesini yapan Babacan,uzun yıllar çeviri ve sesledirme yönetmenliği yapmıştır. Sanatçı iki büyük kuruluşun kurumsal sesi olmasının yanısıra halen televizyon filmleri ve çoğunlukla reklam seslendirmesi yapmaktadır. Ayrıca, Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde, seslendirme eğitimi vermektedir.''röportajlar::::

--''Bu işi herkes yapamaz. Stüdyoya girince çene çaldığımızı düşünüyorlar galiba. Oysa belli bir eğitim ve altyapı gerektirir bu iş. Taşeron firmalar şimdilik idare ediyorlar ama yakında yine bir Macbeth, Hamlet gelince ne olacak, nasıl seslendirilecek onlar?
Sungun BABACAN''--Çrş, 9 Ara 2009, 02:22 (8 yıl önce)
güncellendi: 8 yıl önce (2010-01-16 11:39:09)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "