Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> mesaj kutusu -> 2009 drunkwiththefishes zirvesi @beyoğlu
"2009 drunkwiththefishes zirvesi @beyoğlu" başlığına cevaben...
aforozzedeler
aforozzedeler
Boşal da semenini ye!

havlayankuzu sen artık bizden bağımsız içtima zirvelerinde görev alacaksın..
 her telden insanlarla tanışacaksın.. belkide hayatın boyunca katıldığın en büyük zirvelerden biri olacak.. sevmediğin bir filmi defalarca izleyeceksin.. Fatih Akın'nın türkiye'de yapmam dediği şeyi yapacaksın. ama dedim ya en azından kimse burcunu sormayacak:):):)

tez zamanda tezkereyi kap gel..  Prş, 10 Ara 2009, 18:27 (8 yıl önce)
güncellendi: 8 yıl önce (2009-12-10 18:40:34)
havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

Anlatılanları okuyunca, vallahi burdan canım çekti :) Kısmet,ne diyeyim;nice zirvelere artık. Gıpta ile doldum :)) Olmadı, bezm-i elestten mahşere doğru bir yerlerde görüşebilmek dileğiyle.Pzt, 7 Ara 2009, 22:05 (8 yıl önce)
drunkwiththefishes
drunkwiththefishes
"no dreams or fishes were harmed in the making of this person"

ne mutlu herkes memnun kalmış ve güzel bir zirve olmuş. çok teşekkürler güzel sözleriniz için :) darısı ilerideki zirvelere inşallahPzt, 7 Ara 2009, 20:29 (8 yıl önce)
reklamlar

yoko-o-noo
yoko o noo
hazır reçete yok..!

nicelerinee!

 

her birini tanidigim icin cok mutlu oldum, muhabbetimiz hep boyle cogalsin, keyif versin!!! masamizdan nese eksik olmasin!

 

bak yine duygulandim..! ;)

 

 

 Pzt, 7 Ara 2009, 19:36 (8 yıl önce)
gel-gor-ki
gel gor ki
"doğan yuvarlak olsun eylemin köşeli."

filimadamları! romalılar! endişe içinde olanlar!

valla hiç endişe edecek bir şey yok, zaten uyukluyo bunlar :)

neyse filmden çıktık. afelka bizi allaha emanet edip evinin yolunu tuttu. askerden yeni donmuştu galiba, durulmuşluğuna yorup makul karşıladık :) fakat he desek açılacak gibiydi :)

madamlar filmden bi memnuniyetsiz bi memnuniyetsiz! meğer ilaçları dans etmek, kafa kafaya durup verip veriştirmekmiş.. :) e gayet anlaşılır tabii, benimki de laf mı şimdi!

aforozzede denen çingen hepimizi bir güzel oynattı. sadece bizi mi? uyuz uyuz duran kim varsa bulaşıp zıplattı bu çingen. iyi de etti ortalık şenlendi neşelendi sayesinde... her zirveye çağrılası, özel davetiye çıkarılası bir atomikşopar:)

drunkfish de uykusuz ve yorgun bi haldeydi ama madamlarla masayı çevirdikleri anda içindeki muhabbet kuşu kanatlarını çırpmakta gecikmedi, gözümüzden kaçmış değil :)

yoko hanım pek hoş pek bi cool'du. ingiliz laydisi maşallah. film sırasında bi ara baktım yana kaykılmış. hay alla dedim. şimdi bu leydi hassastır üşür. laf maf eder sonra. hemen üstüne bir şey atiyim dedim ama nafile. yok izliyorum ben dedi!!! (yok gözlerimi dinlendiriyordum demedi). peki yoko hanımefendi. (önüme döndüm ve düşündüm, film zaten sadece görüntü demek değildir herhalde dedim, radyo tiyatrosu geldi aklıma...  tamam dedim uzatma, filme ver kendimi..)

black vardı. her eve lazım kıvamında sarılıp mıncıklanası, sevgi seli bir varlık :) (yok arkadaşlar mıncıklayamadık, teşebbüs edenler olmadı değil ama :)

bi ara baktım drunkfish black'i kafakola almış. kız bloke. bi nevi nehir söyleşi mevzubahis. bir silsile halinde akıyor kelimeler. merak ettim, yanaştım.

hayırdır? 

dediler, uza!

peki dedim.

bir başımayım. aforoz yan masadaki janis joplin'e (mekanın sahibi oldugundan bihaber) sardırmış halde maharetlerini sergiliyo. (yok alla için hepimizi ağız açık bıraktı o derece.) 

eğlendik vesselam.

geceyi cazla tamamladık.

daha nezih bir zirve olabilir mi allaaskına.:)Pzt, 7 Ara 2009, 15:51 (8 yıl önce)
reklamlar

black
black
http://luckybeads.blogspot.com/

Ne tatlı film insanları varmış buralarda, canlı canlı görmüş olduk :)

 

Düzenleyene ve gelenlere sevgilerimizi sunuyor, ayıldık ama doyamadık tekrarları olsun diyoruz ;)Paz, 6 Ara 2009, 16:54 (8 yıl önce)
drunkwiththefishes
drunkwiththefishes
"no dreams or fishes were harmed in the making of this person"

teşekkürler aforozzedeler. gelen herkese de teşekkürlerimi iletiyorum. güzel ve eğlenceli bir akşam oldu. sinema seansıına koşturarark gelme nedenmden dolayı tekrra özürlerimi iletip uyuyorum. "kusura bakmayn biraz uykusuzm da" hehuhePaz, 6 Ara 2009, 16:08 (8 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "