Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> öneri ve görüşler -> t-shirt : filimadami.com
"t-shirt : filimadami.com" başlığına cevaben...
sumukluben
sumukluben
sikerler

Ben de kadınları beğenmedim. Bu sıralar her yerde bi jordi labanda'msı hatun kişiler görmekteyim. Peki, önerebileceğim bir şey? Yok. Öyle sallıyorum işte :)Cts, 10 Eki 2009, 23:59 (8 yıl önce)
babelfish
babelfish
"Artık eve girmeyiz. Ne de olsa; parka giyen kuşağın hayallerindeki, parka giden çocuklarız"

ya açıkçası ben en başından beri şu Einstein esprisine pek ısınamadım ama neyse.. sanırım benim anlayamadığım bir olayı var kendisinin =) zaten "adamı" ibaresi de ayrı bir tartışma konusuydu en başından beri ama, muhtemelen tartışması yapıldı ve ben kaçırdım.. o yüzden, bütün bunları dememiş olduğumu var sayıp "geçiniz!" diyebilirsiniz.. saygılar, sevgiler.. =)Cts, 10 Eki 2009, 01:14 (8 yıl önce)
yoko-o-noo
yoko o noo
hazır reçete yok..!

T-Shirt uzerindeki baskilar alellade olmus.. Ne Einstein ne Sofistike (!) kadinlar ;)

"www filimadami com" ibaresi mutlaka olmali ama ben en cok "burada ne film donuyor..?" u sevdim!!!

T-Shirt'un arkasinda olmasi da esprisi olurdu :) birden keyfim yerine geldi..

Kupa da cok hos fikir!Çrş, 7 Eki 2009, 11:32 (8 yıl önce)
güncellendi: 8 yıl önce (2009-10-07 11:33:41)
reklamlar

bestreaction
bestreaction
sıradan bir kullanıcı olmanın dayanılmaz hafifliği

telif:S :))

yeni t-shirt ler ekledik. buradan bakınız.Çrş, 7 Eki 2009, 01:13 (8 yıl önce)
havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

filmmadamlarını da unutmayın derim :)) Ama pembe olmasın sakın,sanıyorum kızarlar.

 

Bir de,telif melif iş açmasınlar başınıza. Albert Einstein'ı kim tescilledi kimbilir.Çrş, 7 Eki 2009, 01:02 (8 yıl önce)
reklamlar

aforozzedeler
aforozzedeler
Boşal da semenini ye!

dans eden afro hatun iyide bu siteyle pek bi alakası yok. o baskılar yerine film afişi ve altına arkadaşın dediği gibi ''burada ne film dönüyor'' baskısı mümkün kılar.. gibi.. eğer ki olursa hangi filmin afişi basılır tartışılır tabi. baskısız seçenekte olabilir. huwm.. sitede kullanılan kalıpların kolaj baskısı gayet şık ve dikkat çekici durabilir. Çrş, 7 Eki 2009, 00:57 (8 yıl önce)
bestreaction
bestreaction
sıradan bir kullanıcı olmanın dayanılmaz hafifliği

t-shirt lerin ortaya çıkmasındaki asıl neden daha çok kişiye adımızı duyurmaktır. internet ortamında reklam yapmak maddi olarak şu an için harcımız olmadığından:) böyle bir fikir geliştirdik. isteyen arkadaşlara kargoyla istediği t-shirt ü bastırıp gönderebiliriz. baskımı kendim yaparım diyenlere de gerekli .tif dosyalarını göndeririz. :)

 

efendim bu nacizane sinema sitesinin ayakta kalabilmesi için reklama ve gelire ihtiyacı tabii olarak var. o yüzden t-shirt ümü giydirtmeyin bana;)

 

not: kupa da olur. o da olur :)Çrş, 7 Eki 2009, 00:57 (8 yıl önce)
sylvia
sylvia
Evrenin en debelenen yerindeyim.

www.filimadami.com'u beğendim bende.

Ve neden, niçin yapılıyor bu t-shirtler?Çrş, 7 Eki 2009, 00:10 (8 yıl önce)
güncellendi: 8 yıl önce (2009-10-07 00:11:14)
afelka
afelka
yolabaktimyoluzun.blogspot.com

Bence www.filimadami.com yerine sadece filimadami olsa daha güzel olur. ya da illa www ve com yazacaksa filimadami'nin fontu daha büyük olmalı.

BiCevap Arıyorum ve Burada ne film dönüyor? kalıpları da kullanılabilir t-shirt'lerde. Ön yüzünde bu kalıplardan biri yazar, arka yüzde de filimadami :)

Ama öncelikle bilgisayar-tv başında bol bol film seyreden filmseverler için kupa yapılmalı :PSa, 6 Eki 2009, 23:53 (8 yıl önce)
aforozzedeler
aforozzedeler
Boşal da semenini ye!

sade ve hoş görünüyor. bu sıralar çamaşırlarımı yıkayan bı makinede yok.. (koktu artık üstümdekiler!! ellerim rötarlı) en azından üstüme giyebileceğim temiz 1şeyler olur:)  - -'Sa, 6 Eki 2009, 23:25 (8 yıl önce)

yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "