Filim Adamı-> bir mevzu çıkar! -> öneri ve görüşler -> milliyet'in "günü internet sitesi" isimli mini yarışması
"Milliyet'in "Günü İnternet Sitesi" İsimli Mini Yarışması" başlığına cevaben...
havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

Anlıyorum,Best. Aslında tahmin etmem gerekirdi; sonuçta Doğan'ın gazetesi. Kaşıkla verip kepçeyle almak kurumsal adetleridir. Güya onlar senin reklamını yapacak,bu durumda sen onların reklamını yapmış olacaksın,üstelik bedavaya.

 

Neyse,bilsem böyle olduğunu zaten hiç önermezdim.  Bu yaptıkları düpedüz ahlaksızlık. Gereken şekilde çemkirdim ben kendilerine :))Sa, 6 Eki 2009, 17:25 (8 yıl önce)
bestreaction
bestreaction
sıradan bir kullanıcı olmanın dayanılmaz hafifliği

Teşekkürler önerin için havlayankuzu. Sitenin yarışmaya katılmamız için öngördüğü şartlar pek iç açıcı değil. Her sayfamıza tasarım açısında pek de uygun olmayan bannerlerini eklememiz dahilinde yarışmaya dahil olabileceğimizi söylüyorlar. Bu güzel önerin için tekrar teşekkürler.Sa, 6 Eki 2009, 03:17 (8 yıl önce)
havlayankuzu
havlayankuzu
Ars, Gratia Artis....Yalandır yalan kalacak...

Selamlar, geçen gün Milliyet'in internet adresinde gezinirken, yeni bir uygulama dikkatimi çekti. "Günün İnternet Sitesi" isimli bir yarışma düzenlemişler,her gün belli bir internet sitesinin tanıtımını yapıyorlarmış. Aday olan siteler arasında yapılacak oylama ile,site sahibi küçük ölçekte de olsa bir tanıtım hakkı kazanıyor.

 

http://gununsitesi.milliyet.com.tr/Nasil?ver=34

 

Best,siteni eklemek istersen,bu bağlantıyı kullanabilirsin. Sanıyorum diğer üyeler de yarışmada sana destek olacaklardır. İyi bir fırsat olabilir,sitenin tanıtımı için.

 

Bilginize.Pzt, 5 Eki 2009, 19:05 (8 yıl önce)yaz, çiz..

Yüz ifadeleri: " o:) ", " :3 ", " o.O ", " :'( ", " 3:) ", " :( ", " :O ", " 8) ", " :D ", " >:( ", " <3 ", " ^_^ ", " :* ", " :v ", " :) ", " -_- ", " 8| ", " :p "," :/ ", " >:O ", " ;) "